Etkili Yalnızlık Mesajları

tarafından
119
Etkili Yalnızlık Mesajları

en güzel yalnızlık mesajları, en etkili yalnızlık mesajları, kapak yalnızlık sözleri enyenisozler.com da yayınlıyoruz. Umarım bu en yeni, en etkili, anlamlı ve damar yalnızlık sözleri hoşunuza gider. Sizlerde bu etkili yalnızlık mesajlarını sosyal medya üzerinden paylaşabilirsiniz.

Yalnızlık Mesajları Kısa

Yalnızlığım kendime güzelim senin aşkınla hitap düşmüş bedenim, geleceğe umutsuz bakıyor gülüm.”

”Geceleri başlar sözlerim sabaha kadar yalnızlığım beni derinden yaralar sitemim sana değil sevgilim sitemim hayata!”

”Zerre kadar mutluluk kalmadı kalbimde, bedenim zifiri karanlık gözlerim kör oldu yalnızlığa mahkum bu seni seven serseri.”

”Ne yıldızları istiyorum, gece yarınlarıma. Ne güneşi istiyorum, karanlığıma. Çok değil bir tanem, sadece seni istiyorum, yalnızlığıma.”

”Her zaman kışları yaşadım. Hep bir adım geride kaldım. Yalnızlığımla, hayatı bir köşeden izledim. Ben böyle mutlu olmasını da bildim.”

”Dünde, bugünde, yarında? Yüreğin kadar yanındayım. Kendini yalnız hissettiğinde elini kalbine koy; ben hep oradayım.”

”Kahvaltı hazırladım sana da gönderiyorum, umut dolu omlet, haşlanmış sevgi, bir dilim tutku, seni seviyorum reçeli ve birde yalnızlık demledim kaç şekerli olsun?”

”Gözlerim nasır tutmuş olsa da, yaklaş korkma aşkımdan, elimdeki sigaranın kokusu yalnızlığımdır. Gördüklerimse elimde kalemde, yalnızlığın şarkısını okuyacağım sana. Sayfalar dolusu acılar yazsa da.”

”Bitmesin derdim seninle günlerim, geçmesin isterdim seninle olan saatlerim, hiç sevmedim sensizliğin içinde yalnızlıkla arkadaş olmayı.”

yalnızlık mesajları resimli

yalnızlık mesajları resimli

”Sevmeyi falan değil, yalnızlığı öğren. Çünkü zor zamanlarda, en çok ona ihtiyacın olacak.”

”Hayatta üç şeyi sevdim seni, kalbimi, ümit etmeyi seni sevdim, sensin diye kalbimi sevdim, seni sevdi diye ümit etmeyi sevdim, belki seversin diye.”

”Kaderim sensizlikse,kaderim yalnızlıksa kaderim unutulmaksa, kaderim kalleşçe vurulmaksa ben kaderimin arkasındayım.”

”Seni seviyorum derken ayrı kalmak bile beni o kadar çok üzüyor ki yalnızlık sözleri ne gurbet ne hasret ne de özlem bu ayrılıklara gölge düşürecek aşkım bekle geliyorum yarınlarımız için.”

”Kokusu yok hiçbir çiçeklerin, anlam ifade etmiyor olmuyor eskisi gibi, aşkın ateşi yok baharda bile rastlamadım, deniz mavisi gibi yok gözlerin gözlerin her yanda, ne yana baksam senin gözlerin.”

”Hayatıma bir yalnızlık çöküyor sen uyuyunca, gecenin karanlığında kayboluyorsun usulca, her sabah gözlerimi açtığımda, yaşamaktan önce sen geliyorsun aklıma.”

”Yalnızlık ne mavi derinlikleri olan denizlerde ne de sıcak çöllerde olmaktı yalnızlık bu şehirde seni arayıpta bulamamaktır.”

yalnızlık sözleri resimli

yalnızlık sözleri resimli

”Yalnızlığı içiyorum bu gece,karanlığı en korkutucu gününde dibe vuran bir dalga kayboldum gibi dünyada,gökyüzü korkutuyor beni,üşüyorum sanki;bedenimde hafif bir titreme sensizim işte.”

”Yalnızlığımda çoğalıp, kalabalıkta eksiliyorum. Ve öylesine kalabalık ki yalnızlığım; ne yana dönsem sana çarpıyor.”

”Keşke yalnızlığım kadar yanımda olsaydın keşke onunla paylaştığımı seninle paylaşsaydım keşke senin adın yalnızlık olsaydı da ben hep YALNIZ kalsaydım!”

”Her aya baktığında beni hatırla,yıldızlar gözlerine takılırsa gözlerine baktığımı sakin unutma, avuçlarına bir yaprak düşerse sakın bırakma akşam olup gün battığında ışıklar yanıp,ay çıktığında gözlerine uyku dolup taştığında benim de seni sevdiğimi ve özlediğimi sakın  unutma.”

yalnızlık sözleri yeni

yalnızlık sözleri yeni

”Bir günü nasıl anlatayım sana sen yokken geçen saatleri nasıl söylerim sana yalnızlık koymuş adını artık ayrılık.”

”Yalnızlığa gömüldüğün bir akşamda, güneşin geç doğduğu soğuk bir sabahta, özlediğinde ve ağladığında, sıcak bir ele hasret kaldığında beni hatırla hep seninleyim.”

”Ben seni unutmak için sevseydim sana olan tutkunluğumu kalbime değil güneşin çıktığı zaman kaybolan buğulu camlara yazardım.”

”Asla unutmadım ve unutmayacağım! Bu kalp seni unutmak için sevmedi yalnız kalsam da hayalinle avunmasını da öğrendim ve şarkılara da yalnızlığımı öğrettim.”