Alvin Toffler Sözleri

tarafından
9
Alvin Toffler Sözleri

Konju Başlıkları : Alvin Toffler Sözleri , Alvin Toffler Kimdir, Alvin Toffler ekşi , Alvin Toffler Sözleri ve alıntıları , Alvin Toffler kitabından sözler ..

Öncelikle Alvin Toffler kimdir? Bilmeyenler İçin Açıklama yapalım. Alvin Toffler’ın özellikle ekonomi, toplum ve gelecek sosyolojisi üzerine çok sayıda makale ve eseri bulunuyor. “ünlü fortune dergisinin yayıncısı ve Washington muhabiri alvin toffler, şok adlı kitabını yayınlayınca, herkes oturduğu sandalyenin ayaklarının sallandığı duygusuna kapıldı. gerçekten de kitap, tek sözcükle nitelendirmek gerekirse, kişi için şoktu.

Alvin Toffler Sözleri sayfamızda sizler için Muhsin Yazıcıoğlunun Sözlerini hazırladık.Sayfadaki Alvin Toffler Sözlerini dilediğiniz gibi sms gönderebilir,sosyal medyada Facebook,Twitter,İnstagramda paylaşabilirsiniz.

 

Alvin Toffler Sözleri

— İlk çağlarda güçlü olan, endüstri çağında zengin olan kazanırdı. Bilgi çağında ise bilgili olan kazanacaktır.

— 21. yüzyılın cahilleri, okuma yazma bilmeyenler değil; yanlış öğrendiklerini unutamayan, yeniden öğrenmeye, değişime ve dönüşüme açık olmayanlar olacaktır.Alvin Toffler resimli sozleri

— Bir sonraki büyük patlama genetik ve bilgisayarın birleştirildiği gün olacak. Organik bir bilgisayardan bahsediyorum.

— Toplum, yaşlıları gözeten ve nasıl şefkatli ve dürüst olunacağını bilen insanlara ihtiyaç duyar. Toplumun hastanelerde çalışacak insanlara ihtiyacı vardır. Toplum yalnızca bilişsel değil, fakat duygusal ve harekete geçiren becerilere de ihtiyaç duyar. Toplumu sadece veriler ve bilgisayarlarla yürütemezsiniz.

Alvin Toffler Sözleri

Alvin Toffler Sözleri

Alvin Toffler Sözleri yazımızın sonuna geldik bir diğer duygu dolu sözler konumuz ilginizi çekermi ?