Kısa Aşk Sözleri

tarafından
66
Kısa Aşk Sözleri
Kısa Aşk Sözleri

Kısa Aşk Sözleri

Kısa Aşk Sözleri, aşk sözleri kısa ve öz, aşk sözleri kısa anlamlı etkileyici , en güzel aşk sözleri kısa ve öz, sevgiliye sevgi sözleri, aşk sözleri 2018, ünlü sevgi sözleri, sevgiliye kısa notlar, en yeni sözler

Kısa Aşk Sözleri

Kadim duygu olan aşkı anlatan muhteşem sözlerden bir bukle sizlere…..

Sen benim yıldız kayarken tuttuğum dilek değil, ezan okunurken ettiğim “duamsın”.

Hiç acı çekmeden mutluluğun değerini anlayamazsın. İki damla gözyaşı dökmeden gülmenin estetiğini alamazsın. Aşık olmak istiyorsan, “önce yanmayı göze alacaksın”.

Hasretim sana yar, seni sevmem bir kızılcık çiçeğinin baharına dönmesi gibidir. Senin bakışların ömrümü uzatan bir iksir. Ve ben sevgili, şimdiye kadar hiç kimsede hissetmediğim duyguları seninle yaşıyorum.

Kısa Aşk Sözleri

Ömrümün en virane sapağında denk geldi sana düşlerim, seni seven kalbim ve saçlarına vurulan gözlerim oldu en büyük suçlu.

Krizantem çiçekler besliyorum zulamda, senli düşünceler girdap oluşturuyor beynimde ve ben sana haddinden fazla “vurgunum” ey güzel. Bak bana gülümseyen bakışlarınla..

Seviyorum, hem de senin anlayamayacağın kadar. Hani o sonbahar akşamlarında çiselenen yağmurun narin sesi olur ya, o denli mırıldanıyorum ismini sokaklara.

Dönüveriyorum karşıma çıkan her çıkmazdan, hasretin karşılıyor beni ay ışığına çalmış bir bank köşesi. Ve ben susuyorum aşkımla ve sevgimle sana dair ne varsa içimde.

Tenimizin rengi ne olursa olsun, her gece aynı ayın ışığında titremek bize haz veriyorsa aşkımız bir, sevdamız var

Kısa Aşk Sözleri

Aşk insanın kalbine sevdiğini tıka basa doldurması gibidir.

Dilden dökülen muhteşem sözlerin değil bakışlarındır beni sana maşuk eden.

Birini çok sevmen onu mutlu edebileceğin anlamına gelmez. Mümkünse çok sevme, güzel sev. Çünkü sevilmeye ihtiyaç duyanlar farklı hissetmek isterler, çok hissetmek değil!

En sevdiğin sözlerin onun dilinden döküldüğünü fark ettiğin an, aşık olmaya başladığın andır.

Aşk Sözleri

Eğer zaman kavramın karışıyorsa, saatleri şaşırtan bir kadına aşık olmuş olabilirsin.

Aşık insan susmaya başladıysa aslında kendisiyle sessiz bir şekilde konuşuyor demektir.

Bazen şiirlerin bile dili dolanır aşkın karşısında. Kısa Aşk Sözleri

Aşkın miladı sevdiğin kişinin gözlerinin gözlerine değmesiyle başlar. Önce tene değmeye çalışanlar miladı değil kıyameti yaşarlar.

Gözlerin beni benden aldı. İçimde fırtınalar kopartan, aşk sandalını okyanusta deviren gözlerin. Baktıkça cennetin bir bahçesi zannettiğim, baktıkça seni daha çok sevdiğim gözlerin. Bir kurşun gibi vurur beni, gözlerime değdiği zaman gözlerin.