Ben Senin için açan Papatyayım

tarafından
27
Ben Senin için açan Papatyayım

Zamanın hastalıklarından bir taneside en yakınımızdaki sevgiyi göremeyecek kadar kör kalmamızdan kaynaklanan sorunlar. Mutluluğu ve sevgiyi hep uzaklarda ve başkasında aramak, Yani komşunun tavuğunu kaz görmek gibi bir durum. Eşlerin dikkat etmesi geren en önemli olaylardan bir tanesi olan sevgi, saygı ve anlayış kavramlarını sadece sosyal medyada paylaşarak değil bilakis eşlerin bir birine karşı sözle ve davranışıyla göstermesi ve hissettirmesi gerek, İnanın bu kavramları yansıta bilirsek huzurlu ve mutlu bir gelecek bizleri bekliyor. Bütün sevenlere huzurlu ve mutlu günler diliyorum..

Ben senin için yazılan bir kitaptım

Mutluluğu uzakta gördüğümüz zaman, huzurlu hissedeceğimiz günleri yakınımızda görmemiz imkansızdır. Belkide bir kitap ve bir fincan kahvede saklıdır gerçek mutluluk. Kahvenin kokusuyla bütünleşen kitap kadardır. Gerçek huzur budur belkide. Belkide fazla gelir, gerçek mutluluk bu.

Denizi güzel kılan da gökyüzünün denizin maviliğine eşlik etmesi, kahvenin kokusuna eşlik eden kitabın kokusu bu gibi.

Benim kalbime eşlik etmeyen sen çok çirkinsin! Okuduğu kitapta bile sevdiğinin başkasına ait olduğunu gören insanlardan olmayın.

Ben sana yazılan, sen tarafından anlaşılmayı bekleyen, her satırında kendini bulacağın bir kitaptım. okuduğunda yüzünde papatyalar açtıracak kadar her satırında derin anlamlar saklayandım.

Sen bırak beni anlamayı, eline bile alıp okumadın tek satırımı. Hele ki içimde öyle bir cümle vardı ki,okuduğunda yüzünde papatyalar açtırırdı.

♥ Her gece sana sarılarak uyumak, her sabaha da senin yanında uyanarak başlamak istiyorum. Çok mu? Az denilmeyecek kadar az bile bence…