davetiye sözleri

tarafından
33
davetiye sözleri

davetiye sözleri, en yeni davetiye sözleri, dini davetiye sözleri, ilginç sözler, güzel sözler, kısa davetiye mesajları, davetiye örnekleri, düğün davetiyeleri sözleri, nişan davetiyesi, sünnet düğünü davetiye sözleri

İyi günümüzde mutlulukları, kötü günümüzde üzüntüleri bir ömür boyu paylaşmaya Davetiye Metni veriyoruz. Sizleri de bu anlamlı günümüzde yanımızda olmaya davet ediyoruz.

Başrollerde GELİN ve DAMAT, aşk, sevgi ve mutluluk hepsi bu düğünde, gala gecesinde görüşmek dileğiyle YAPIMCILAR ANNE/BABA.

Düğün törenimize. Can cana. Yan yana. Baş başa. Hepiniz davetlisiniz, Bu mutlu anımıza. Sevdik birbirimizi. Birleştirdik ellerimizi. Duyanlar duymayanlara haber etsin. Göstereceğiz mutlu günümüzde, Bitmeyecek sevgimizi.

güzel davetiye sözleri

Birlikteliğimizin sonsuza kadar sürmesi umudu ile ortak yaşama adım attığımız bu günde sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyacağız.

Beraberliğe adım attığımız bu çok özel günümüzde, mutluluğumuzu sizinle paylaşmak bizi onurlandıracaktır.

Karar verdik evlenmeye. Sizleri de görmek istedik mutlu günümüzde. Tüm dostlarımız davetlidir.
Başrollerini gelin ve damadın paylaştığı bu eşsiz filmin galasında sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Ona buna sorduk mutluluğun adını, Evlilik dedi. Kimi ise delilik dedi. Siz de buyurun düğünümüze, Görün bakalım yaptığımızı. Delilik mi? Evlilik mi? Kıskansın melekler. Sevilip sayılsın sevenler.

Bu gece düğünümüz var, Buyursun tüm misafirler. Biri erkek biri dişi. Bunu yapan iki kişi. Düğünlerinde görmek isterler, Yüzlerce dost kişi. Mutluluğun adı. Hayatın tadı. Evleniyoruz.

Buyursunlar. Teyze, amca, hala, dayı. Birleştirdik ellerimizi. Verdik birbirimize kalbimizi. Göstermek istedik sevgimizi. Bu gece düğünümüz de, Görmek isteriz hepinizi.

Bekarlık limanından saadetler diyarına mutluluk adlı gemiyle yolculuğa çıkıyoruz. Bizi uğurlamaya gelirseniz seviniriz.

Gördük sevdik birbirimizi Dualar birleştirdi kalplerimizi Allah bozmasın beraberliğimizi bu beraberlikte Davetiye Metni veriyoruz bileceğiz kıymetimizi düğün törenimize bekleriz siz sevdiklerimizi.

Büyüdük şimdi evleniyoruz bu mutlu günümüzü görmeye sizleri de bekliyoruz.

Allah ile bağladık özümüzü Peygambere verdik Davetiye Metniümüzü Mevlam ak eylesin yüzümüzü Buyurun dostlar gelin Beraber yapalım düğünümüzü…

Allah böyle buyurdu, Herkes buna uydu Evlilik sevgi yurdu, Biz uymazsak olur mu Olur diyenler sağ olsun, Biz evleniyoruz, Bütün dostlar buyursun.

Hayat denen zor yolun sonsuzluğunda En güzel sevgiyi birlikte yaşadık Her zor anın sonunda Birlikte meydan okuduk hayata Mutluluğa ilk adım attığımız Düğün törenimizi Siz sevdiklerimizle paylaşmak Dileğiyle.

Yaşam karşıma bir an bile tereddüt etmeden sevebilmem için, SENİ çıkardı ve ben hayatımın en güzel kararını veriyorum. SENİNLE EVLENMEYİ KABUL EDİYORUM…. yaşamımızın bu en özel gününde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Mutluluk gele dursun Dostlara haber olsun Düğünümüz var bugün Bizi sevenler buyursun.

Mutluluk paylaşmaksa eğer bu mutlu günümüzde yanımızda olmanız herşeye değer…

guzel-sozler_5483_2015

güzel davetiye sözleri

Birlikteliğimizi evliliğe götüren bu yolda mutluluğumuzu sizinle paylaşmayı diliyoruz.

Düğün törenlerinde sizleri de aralarında görmekten mutluluk duyarlar.

güzel sözler

Bugün dedik yarın dedik hep erteledik baktık ömür geçiyor yeter dedik sonunda bizde evlenmeye karar verdik.

Mutlu beraberliğimizin başlangıcında sizlerle birlikte olmaktan kıvanç duyacağız.

GÜZEL SÖZLER İÇİN TIKLAYINIZ