En Güzel Aşık Edici Sözler

tarafından
28
En Güzel Aşık Edici Sözler

 

En Güzel Aşık Edici Sözler

Aşkı Gözlerine Bakarak Yaşamak Sözlerine Bakarak Hayata Adım Atmak isterim Aşkım.

Ben Seni uzun Gecelerde Sabahlarken ismini Duvarşara Yazarak Sevdim Aşkım.

Bir Ve tek Sözümsün Sen benim Hayataki Tek Gözümsün Seviyorum Seni Bebeğim Sen Benim özümsün.

Aşkı Sana Dair Şarkılarda Arıyorum Ama Hiç bir Şarkı Seni Anlatamıyor Bana Sen Kelimelerle Anlatılamayan insansın..

Nefes Aldığım her Zaman isminle hayata Başlıyacağım Aşkım resmine bakıp dua edicem bebeğim.

Şimdi Seni Düşünüyorum Gülüşünü gözlerini ve bana Aşkım deyişini.

Ben Aşkı uzaklarda Değil bebeğim Senin Gözlerinde Aradım Ellerinde Hissettim Nefesinde Farkına Vardım.

Her duyduğumda bana can veren, o anlında öpüyorum seni çok seviyorum.

O kadar insan var ki .Kimi mutlu kimi mutsuz, Kimi ağlıyor kimi gülüyor ama güzelliklere ve mutluluğa layık bir insan var o da su an mesajımı şu handa okuyor.

Aşık oImak, sevmek nedir biImezdim öğrendim sayende seni gördüğümde dünya dönüyormuş dedim, seni gördüm gözIerinde bittim seviyorum seni…

Sen sadece sen değilsin; bensin, bendensin, Sevgimsin, canımsım, aşkımsın, benimsin!

Bir rüzgar gibi Hayatım Savrulurken Acımasızca Sen Çıktın Karşıma Tuttun Elimi Çektin hayatına, işte şimdi yaşamak nedir öğrendim yanında Seviyorum Seni Aşkım.

Seni çok özledim. seni her özlediğimde kalbime bir yıldız çizdim. seni ne kadar özlediğimi bilmek istermisin? sayende bir gökyüzüne sahibim canim!!

Birgün yağmura yakalanırsan benden kaçtığın gibi yağmurdanda kaç. çünkü bulutıarın arkasında kaybolan aşkı için ağlayan benim.

Seni sevmek zor aşık oImak ise sevmekten daha zor geIir bazen insana seni tanıdığımdan beri aşk kitapIarı okumaya başIadım şiirIer ezberIedim sayende birtanem.Sen Benim Herşeyimsin

Yeminlerimi senin üzerine sölüyorum gerçekten seni seviyorum yemin ederim bu sevgi sen olduğun sürece yanımda bitmez bunu unutma.

Baştan yaşama şansım oIsaydı eğer kusursuz oImaya çaIışmaz rahat bırakırdım Kalbimi korkmazdım daha çok riske girip sana aşIk oIamaktan korkmazdım hiç sevgilim.

Yüreğim umulmayan yaralarla başedemezken, Bir tatlı aşk gülüşü özledi gözlerim, Ve sen hangi alemde hangi düşlerde isen gel, Çünkü gülüşünü çok özledim

Yalnız Kaldığım Hayatımda hep Sevenleri Alkışladım Şimdi Seni Buldum ya yalnızlığımda Şükürler ediyorum ALLAHIMA.

Var mı daha ağır yük zamanı çekmek kadar. Yaşama sebebimsin, su kadar, ekmek kadar. Ayrılığın özlemin her şeyin bir hazzı var. Seni anlamak da güzel, seni beklemek kadar.

Karanlık gecede önemli değildir yıldızları görmek. Gündüzleri yıldızları görmek marifet, aşık olmak önemli değil, bir ömür boyu sevebilmek marifet.

Ayrılık acisi gibidir sevmenin acısıda vardır, seviyorum derken acı çekenler arasındayım duy artık feryadımı uzat elini bekliyorum seni.lütfen…

Yeminlerimi senin üzerine sölüyorum gerçekten seni seviyorum yemin ederim bu sevgi sen olduğun sürece yanımda bitmez bunu unutma.

Yüreğim en zor yaralarla başedemezken, bir tatlı aşk gülüşü özledi gözlerim, ve sen hangi alemde hangi düşlerde isen gel, çünkü gülüşünü çok özledim

Gündüzüm gecem belli değil, seviyorum seni yalan değil, senin sayende oldum Aşık, Görmez Gözüm Senden Başkasını Artık..

Geç kalmış Bir Aşkın Nöbetçileriydik Taaki Gözlerin Gözlerime Deydiği o günden sonra aşık oldum sana beklediğim sendin hoş geldin dünyama aşkım.

Allah’ım beni öyle bir sonbahar ayazı öldür ki, sevdiğim mezarıma koyacak tek bir gül bile bulamazsın.

Sevmek zor aşık olmak ise sevmekten daha zor gelir bazen insana seni tanıdığımdan beri aşk kitapları okumaya başladım şiirler ezberledim sayende birtanem.

Aşk iğnesiyle dikilince bir dikiş, kıyamete kadar sökülmez imiş!

Kalbim cam gibidir hemen kırılır sözlerim çok tanedir anlamlı, seni seviyorum cam kalbimin içinde sözlerim senin gibi herzaman anlamlı seviyor kalbim seni delikanlı…!

Gözyaşı iıe biticek kadar karamsar sevmedim seni ben seni umutıarıma katıp hayaııer kurarak sevdim aşkım..

Çıkar beni dipsiz kuyuların karanlık sessizliğinden kalbinle ışık ver hayatıma gözlerinle heyecan ver damarlarıma bebeğim

Aşık olmak nedir bilmezdim öğrendim sayende seni görüğümde dünya dönüyormuş dedim, seni gördüm gözlerinde bittim seviyorum seni…

KaIbim bomboş kaImıştı sanki atmıyordu sessiz kaImıştı kusmuştu sanki bana, seni gördü gözIerim kaIbime haber verdi kaIbim direk seni kendine yazdı ve öyIe aşık oIdum sana.

Sevmek zor aşık olmak ise sevmekten daha zor gelir bazen insana seni tanıdığımdan beri aşk kitapları okumaya başladım şiirler ezberledim sayende birtanem.

Sana yalan sözler yazıp gözünü boyamak istemiyorum, sana sakız olmuş şarkılardan sözler okumak istemiyorum sana kendimi veriyorum kalbimi veriyorum sana sözlerimi gözlerime bakıp okumanı istiyorum seni seviyorum kendi benliğimle seviyorum seni.

Sen ruhuma cemre diye damlamadıktan sonra ben bu bedende neyleyim. Aşk da sen, hasret de sen, ben de sen…

Yeminlerimı senin uzerine ediyorum gerçekten seni seviyorum yemin ederim bu sevgi sen olduğun sürece hiçbir zaman bitmez canım…

Bir rüzgar gibi hayatım savrulurken acımasızca sen çıktın karşıma tuttun elimi çektin hayatına, işte şimdi yaşamak nedir öğrendim yanında seviyorum seni aşkım.

Bilmezler yalnız yaşamayanlar nasıl korku verir sensizlik insana; insan nasıl konuşur kendisiyle; nasıl koşar aynalara. Bir cana hasret, bilmezler.

Sen benim için bir değilsin sen benim birtanemsin seni rakamlarla ifade edemem sen benimsin seviyorum çok hem de çok..

Seni iIk görünce tutuIdu diIim durdu dünyam sanki, seni iIk görünce hayat gözüme renkIi geIdi kaIbim diIe geIdi seni görünce aşık oIdu bu deIi…

Yeminlerimi senin üzerine söylüyorum gerçekten seni seviyorum yemin ederim bu sevgi sen olduğun sürece yanımda bitmez bunu unutma.

Aşk dediğin insana kaynar suyu başından aşşağı döktürür buz gibi suyun içinde yüzdürür, aşk öyle bişeyki benim gibi adamı geceleri seviyorum diye inletir

Aşk mektubuna başlarken ne söyleyeceğimizi bilemeyiz Bitirirken de ne yazdığımızın farkında olmayız

Senden söz edilince, ağzımın içerisinde çocuksu telaşıyla saklambaç oynuyor harfler.

Kısa Ve öz Sölüyorum Seni Çok Seviyorum, Kısa Aşkların Son Cümlesi olmak istemiyorum hayatında.

Herkes bildiğini okur sen yazdığımı oku, seni seviyorum!

Güneşin doğduğu her günün sabahında, içimde gözlerini görebilmek aşık olmak, inan hiçbir şeye değmezdi yaşamak illede sen sen

Buruk bir duygu yükıenirse yüreğine, gözıerin zamansız daııverirse uzakıara, heıe kuıakıarın deıi gibi çınıarsa biıki bir yerıerde özıenmişsindir.

Sensizliği düşündükçe, esen deli rüzgârların ardından çakan şimşeklerden sonra yağan yağmurlar gibi sana ve sensizliğe ağlamak istiyorum.

Sen benim yaşama sevincim ve sen benim öıme arzumsun aşkım, senin için yaşarım senin için öıürüm güıüm

Açmayın perdeleri hüzün çöksün her yana. Sen olmadan, sen olmadan olmuyor bu hayat dedikleri.

Seni tertemiz helal duygularımla sevdim seni bitmeyen özgüvenimle sevdim sana ben aşık oldum habersizce şimdi sölüyorum duy sesimi inan bana seviyorum seni aşık oldum sana…

Senin için herzaman dua ediyorum nazar deymesin kalbine senin için şarkılar yazıyorum belki duyarsın gelirsin çaldığın kalbimle.

Benim için hayatta iki şey önemıidir, biri sen diğeri özgürıüğüm. özgürıüğüm için canımı, senin için özgürıüğümü feda ederim.

Birlikte yaşayabiıeceğin biriyıe değiı, onsuz yaşayamayacağın biriyıe oı. geıip boşıuk dolduranlardan değil, gittiğinde yeri doımayanlardan olsun.

Beni karanlıktan aydınlığa, yalandan gerçeğe, ölümden ölümsüzlüğe götürdüğün için teşekkürler. Seni seviyorum!

Eger Son Nefesimi Vermeden Once Mutlu Olacagini Bilirsem Cehenneme Bile Gulerek Giderim.!

Yorumsuz hayatıma lik yorumu sen yaptın ve ben sana kapıIdım ben sana aşık oldum yorumlarını bekliyorum nediyorsun ?

Sen kaç ben kovalarım seni nezaman yoruIursan özaman kabullenirsin bendeki sevgiyi.

Seni gördüğüm günden beri aklımdan çıkmıyorsun , . ben sanki seninle ben oldum sensiz yaşadığım günler ne kadar boşmuş anladım .  Yalan değil sözlerim seni çok ama çok seviyorumm .

Bazi asklar okyanus gibidir görmesen de sonunun bir yerlerde bittigini bilirsin, okyanuslar bile kiskanir sana olan sevgimi. Görmesem de sonunu biliyorum, sonsuza kadar bitmeyecek… Seni seviyorum!

Sana yüzbinlerce gül vermek ısterdim ama güller solar, sana ömrümü vermek ısterdim ama bir gün ölecegim canım, sana sadece sevgimi veriyorum sonsuza dek süreceği ıçin…

Hayat su gibidir içmes tatlı sana yararlı, sende benim suyumsun susadıkça adını haykırıyorum dünyama, seninle hayat buluyorum bunuda anla…

Aklımda kalacağına gel yanımda kal.

Korun yaktığından, güneşin hareket ettiğinden, gerçeğin bir yalan olduğundan kuşkulan, fakat benim aşkımdan kuşkulanma Canım

Uyurken seni izlemek vardı şimdi , kokundan sarhoş olmak , seni uyandırmak için can atmak ama kıyamamak