En Güzel Kandil Mesajları 2018

tarafından
8
En Güzel Kandil Mesajları 2018

Aynı bayramlarda olduğu gibi küçükler büyüklerini unutmaz bu kandil gecelerinde. Dualar, iyi dilekler, hayırlar, huzur, bereket dileyen En Güzel Kandil Mesajları 2019 yılının kandil günlerinde sevdiklerimize bir mesaj ile ulaşır. Kandillerde küsler bir biriyle barşsın die seven sevdiğine bir adım daha yaklaşsın die en güzel kandil mesajlarını cekmenin zamanı geldi. Bir birinden farklı 15 tane Kandil mesajı sizlerle.

2018 Kanadil Mesajları

♦ Bakiler sevgiler adına nice dilekler vardır. Ölümü bile ayırır saymayan gönüller vardır. Mesafeler araya set çekmişse ne çıkar, dualarda birleşen gönüller vardır. Hayırlı kandiller..

– Af ve Namaz’ın müjdeleyicisi Kandili’miz mübarek olsun. Allah dualarımızı kabul etsin inşallah . Hayırlı Kandil’ler…

– Tüm Müslüman eleminin mübarek “KANDİLİNİ” kutluyorum… Bu hayırlı günde Allah “Barış, Huzur, Sağlık” nasip etsin.

– Dertlerimiz kum tanesi kadar küçük, sevinçlerimiz Nisan yağmuru kadar bol olsun. Bu mübarek geceniz sevapla dolsun. Kandiliniz mübarek olsun.

– İnsanı miraca götüren yol barıştan, sevgiden ve kardeşlikten geçer. Birlik ve beraberlik içinde Kandiliniz mübarek olsun.

– Kandilin mübarek olsun. Allah sana sevdiklerinle beraber mutlu ve huzurlu bir hayat nasip etsin.

Kardeşliğin daimi olduğu, sevgilerin birleştiği, dostlukların bitmediği yine de mutlu, umutlu ve sevgi dolu,rahmetlerin yağmur gibi yağdığı nice kandillere…

– Yağmurun toprağa hayat verdiği gibi dualarında hayat bulacağı bu gecede dua bahçesinde yeşeren fidan olmak dileğiyle kandiliniz mübarek olsun.

– Kul bittim dediği anda Rabbi yettim der… Dermanı kulda aramamak, ellerimizi hep ona açmak ve dualarda unutulmamak dileğiyle Miraç Kandiliniz mübarek olsun…

– Ruhu aşk ve muhabbet mührüyle damgalı, kalbi kutsi dava ile sevdalı, sinesi heyecan, coşku tufanı ve şükür notaları ile örülmüş güzel insan, Miraç Kandiliniz mübarek olsun.

– Güneş geçer gece gelir. Yaşam biter, ölüm gelir. Unutulduğunu sansa da insan, her önemli günde akla ilk yürekten sevilenler gelir. Yüzünde nur, aklında ilim, kalbinde Allah, La ilahe illallah. Miraç Kandiliniz mübarek olsun.