En Güzel Sevgiliye Mesajlar

tarafından
15
En Güzel Sevgiliye Mesajlar

 

En Güzel Sevgiliye Mesajlar

Gozlerin gozlerimde, ellerin ellerimde, askın icimde ve ruhun bedenimde oldugu surece seni cok sevmeye devam edeceğim.

Seni ne kadar sevdigimi merak ediyormusun, yagan yagmurun her damlasını tutmaya calıs, tutamadıgın her yagmur damlası kadar seviyorum seni.

Ayrılık adını nereden cıkardın,bır defa degıl bın defa canımı aldın,bu bedenımı sensız yasar mı sandın,hata yaptın sevgılım,

Kalbim umulmayan yaralarla başedemezken,
Bir tatlı aşk gülüşü özledi gözlerim,
Sen hangi alemde hangi düşlerde isen gel,
Çünkü gülüşünü çok özledim bebeğim..

Karanlıklar dünyasında,dertler ve ben,aklimdaki tek düşüncem,mutluluk ve sen.

Senı saçaklarda titreyen serçenin kanat çirpmasi kadar masum ve bir anne duasi kadar içten seviyorum

Aşkım bil ki senden uzak ne güzellikleri avutur beni bu şehrin, ne de yıldızlı akşamları!… özlemin bir okyanus olmuş yarar girer icimde ki volkanik daglar!…

Insanlar hep birilerinin pesinden kosarlar, ama dönüpte kendi peslerinden kosanlara hiç bakmazlar

Eger sen bana gozlerinle degilde kalbinle bakmis olsaydin seni ne kadar sevdigimi cok iyi anlardin.

Bir demet gül vermek isterim sana. Güllerden güzelsin aslında. Gülü bir gün, seni sonsuza dek seviyorum.

Beni bir dakika degil bir saniye degil bir saniyenin onda biri kadar sev… Bir yıl degil on yıl degil bin yıl mesut olurum.

Ama coskun ama yorgun bir yil daha geciyor yasamdan tum mutlu yarinlar seninle olsun sevgilerin guzeli ıle yogrul dogum gunun kutlu olsun

Senı bulmaktan cok aramak ısterım senı sevmeden once anlamak ısterım, senı bır omur boyu bıtırmek degıl sana hep yenıden baslamak ısterım,,,

Bir yudum sevgi koskoca bir okyanusa bedeldir benim icin ve ozellikle de senin bir yudum sevgine hasretim simdi uzaklarda sevgilim. Seni hasretimi tuketircesine kucaklıyor ve buseler yolluyorum buralardan.. Kalbim hep seninle.

Aşk günah olmayacak kadar masum, köle olmayacak kadar özgür, unutulamayacak kadar derin, umulmayacak kadar yakın ve tek başına yaşanamayacak kadar özeldir.

Aski Bir Tiyatro Dediler Herkeze Bir Rol Verdiler,en Zoru Bana Nasipmis Once Sev Sonra Unut Dediler, Bense Rolumu Iyi Oynayamadim, Sevdim Ama Unutamadim!

Gozleriyle gozlerine goz koyanın, gozlerimle gozlerini oyarım. Gozlerini gozlerden sakın, gozlerin gozlerime lazım.

Gözlerin bu sevdanın en güzel haliydi beni kendine aşık edeceğin her halinden belliydi yaram derindir aşkın için dağları delerim…

Insanlar gelmeleriyle yanlızlıklarını dagıtanları severler, gitmeleriyle kendilerini yalnız bırakanlara asık olurlar.

İnsanlar tanıdım yıldızlar gibiydi hepsi parlıyordu ben seni güneşi seçtim bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim

Suçum sevmek ise, cezam idam olsun. Cezam idam ise sevgilim celladım olsun. Celladım sevgilim ise adı efsun olsun adı efsun ise canım feda olsun.

Sen çölde tek bir çiçek olsaydın seni kurutmamak için ömür boyu ağlardım prensesim….!!!

Seni seviyorum; elini kalbimin uzerinde hissettigim zaman, uzuntulerimi alıp onların yerine simdiye kadar kimsenin basaramadıgı o sıcaklıgı koymayı basardıgın icin.

Bu arta kalan hangi yaz akşamının hüzünleri oysa birbirimizin yaralarıyla sarmalıydık kanayan yerlerimizi yokluğuna dayanabilirim sandım,oysa yokluğun bir şiir ve ben şair olamadım.

Ayak ucumda basladi sevgi… …Simdi basimin tepesinde olusan bir dusunce yiginiyla bulutlardan asagi hizla dusuyorum, dua ediyorum parasutum acilsin.

Sevgililer öpüşürken neden gözlerini kapatırlar bilir misin? Çünkü gözleriyle değil de kalpleriyle görmek isterler… Yani hissetmek isterler. Ben de seni ruhumun derinliklerinde hissediyorum sevgilim çünkü seni çok seviyorum.

En koyu mavilikleri avucuna, en içten mutlulukları gözlerine ve en derin sevgileri kalbine usulca bırakıyorum.

Seni her düşündüğümde Kalbime bir Yıldız çiziyorum,kaç tane oldu bilemiyorum ama, artık benimde bir Gökyüzüm Var…

Sesini duysam da her an yuzunu gormek gibi degil, ozledigimi bil her an cunku hicbir sey seni sevmek gibi degil!

Gun birgun sevdalanmis geceye. gecede yakamoz dusurmus denize. ogunden bugune geceyle gunduz ayrilmaz olmus, taki gunes tutulup golge dusurene dek sevdalarina.

Dünyada ki bütün çöller bir avuç kalırcasına birer tanecik insan olsalar ve bütün denizlerde ki sular bir yudum kalırcasına birer damla insan olsalar unutma ki tek seveceğim kişi sensin..

Gecelerin deyişiyle eğlence kadar,
Yaşlıların deyişiyle gençlik kadar,
Çocukların deyişiyle dünyalar kadar,
Benim deyişimle CANIM kadar seviyorum seni…


Birgün hayatin bütün güzelliklerinden vazgeçip ölüme sessiz sedasiz gitmek istersen, yanima gel ki sana sensiz yasamanin, sensiz olmanın ölüm oldugunu göstereyim.

Kuyruklu yıldızlar vardır, dünyaya yetmiş yılda bir gelirler. İnsanlar onu hayatı boyunca belki bir kez görürler. Ben o yıldızı gördüm, o da sensin birtanem.

En buyuk okyanusta bir su damlasi olmak,ucsuz bucaksiz sahilde bir kum tanesi olmak ama en onemlisi milyonlarca ınsanin ıcinden senin sevgilin olmak…

Seni ben değil gözlerim seçti, onlar sevdi onlar beğendi. Sen benim değil onlarınsın gittiysen bana ne onlar ağlasın…

Paylaştıkça çoğalan tek şeyin sevgimiz olduğunu hiç unutmayalım ve sevgimizi daima çoğaltalım sevgilim. Daha nice mutlu sevgililer gününe