En Yeni Acı Sözler Facebook

tarafından
55
En Yeni Acı Sözler Facebook

 

En Yeni Acı Sözler Facebook

Sadece mutlu olmayı isteseydik olurduk ama biz hep diğerlerinden daha fazla mutlu olmayı istedik ve hep diğerlerinin daha mutlu olduğunu zannettik.

Bir yalnızlık şarkısı olmuşum değersiz hayatımda bir seni sevmiştim bir enin için acıya göğüg geröiştim sende bırakıp gittin beni hayat gibi acıyorum kalbime acıyorum bu sevgilere..

Bu Gecede Yoksun…! Bu kelimeyi yazmak bıle acıtmaya yeterken canımı Bunu yaşamak nekadar da ağır bilemezsın Öyle bir hasret ki bu Hüzün bulutları gitmıyor üstümden Öyle bir sevgi ki bu : Adını anarken yutkunamıyorum desem anlarmısın

Hαуkırѕαm dünуαуα anlαmαzlαr derdimi yαsαmαk güzel deyiρte kαndιramıyorum kendimi.

Yürek söz vermişse dönülmez. Yâre gönül vermişse inkar edilmez. Bizde yürek zedelenir ama sevgiliye ihanet edilmez.

Duyduğuma göre benden nefret ediyormuşsun? Seni düşünecek vaktim olsaydı inan bende senden nefret ederdim. 

Kalbi kırmaya tek bir söz yeter. Ama kırılan kalbi tamir etmeye, ne bir özür ne de bir ömür yeter!

Kimseye dur diyemem, huyum böyle giden için üzülemem! O, bensizliği seçiyorsa, bende onsuzluktan bir şey kaybetmem.Zaman bitmiş hayatımızda sadece yaşamaya çalışıyorum renksiz dünyamda zaten renklerimi aldın götürdün benden acı ile bıraktım kalbimi sadece kalbimi değil acı ile bıraktın bedenimi karanlık dünyamda.

Bıraktım kendimi Artık bakmıyorum hayata, kapandım odama yaşamıyorum Sanki Bu hayatta ne şarkılar ne şiirler teselli etmek harebe gönlümü ben Acılara gömülmüşüm Kimse Alamaz Gönlümü..

Seni sevdim ne yazık ki söyleyemedim. Sen bir umuttun yüreğimde büyüttüğüm. Bazen karanlık gök yüzünde ışıldayan bir yıldız, bazen de göremediğim masum bir melektin. Ben se seni senden habersiz seven biriydim…

Sebepsiz yere ağlamak istedin mi hiç ağlarken boğazına bir düğüm saplandı mı yanağından süzülüp yüreğine düşen her damlada seni seviyorum diye haykırmak geldi mi içinden sevdiğine şimdi de ağlıyorum sevdiğim ama sana değil bir kalemde sildiğin aşkımıza ağlıyorum seni sevdiğim için özür dilerim.

Ben, yıllar geçse de senden bahsederken aynı sızıyı taşıyacağım içimde.. Hani, yara kapanır da izi kalır ya.. Hani can kırılır, dağılır ya.

Severek ayrılanlar bilirler ayrılığı. Sen benim ruh eşimsin unutmuş olsan hissederdin unutmuş olsan yanımda durmazdı her sabah hayalin. Seni görmek için geri geldim sen gideli çok olmuş nereye gidersen git çantanda bir resmim aklında gülüşüm olsun ben seni gerçekten sevdim bitmez demiştim.

Seni sevdim ne yazık ki söyleyemedim. Sen bir umuttun yüreğimde büyüttüğüm. Bazen karanlık gökyüzünde ışıldayan bir yıldız, bazen de göremediğim masum bir melektin. Ben se seni senden habersiz seven biriydim…

Biz bir kez ayrıIdık, ikincisi oImayacak. Ne o pişman oIacak, ne de ben bir daha öIeceğim.

Kafam cam kırıkIarıyIa doIu doktor. Bu nedenIe beynimin her hareketinde, düşünceIerim acıyor anIıyor musun?

Benim acıya verecek bir şeyim kaImadı, sadece mutIuIuktan aIacağım var!

Rüyalarini gül yapraklaiyla yatagini papatyalarla süsledim, üzerini sevgiyle örtüp tüm kabuslari aldim ki en güzel rüyalari sen göresin.

Bazen bitmek bilmeyen dertler yağmur olur üstümüze yağar. ama rengarenk gökkuşağı da yağmurdan sonra çıkar…

Şimdi o kadar zor ki geri dönmek, seni unutup başkasını sevmek ama bir şeyi anladım çok zormuş sevilmeden sevmek.

Ona sarılıp, kulağına dakikalarca ‘beni hiç bırakma’ diye fısıldamak istiyorum. 

Değer verdiğin insanların verdiğin değere layık olmadıklarını anlarsan, sakın sen üzülme, bırak layık olamadıkları için onlar üzülsün.

O gitti bir daha dönmez artık. Bilmez acı çektiğimi, bilmez onsuz hayallerde yaşadığımı, bilmez yüzümdeki gülücüklerin sahte olduğunu. 

Bırakıp Gitsemde Zamanı Unutsamda Sevgini hatırlamak istemesemde güzel günleri terk etmiyor Sevdan beni Acı ile yanıyor içim bitmiyor Ateşin içimde yanıyorum Sessizce ve Sensizce.

Eğer birini seviyorsan, seni bırakıp gittiğini asIa unutamazsın.

Varsın eIIer gönüI yarası kapanır sansın. Kabuğun aItında sevgiIi, sen kanayansın.

Bir şiirin küçük dizeleri içine sığındım, ayrılıklar bitince haber ulaştırın..

Zifiri karanlıklara kapattın beni elime bir acılı kalp verdin terk ettin yaşamayı aldın elimden hayatın güzelliklerini aldın kötülükleriyle bıraktın beni..

Senin için mezara girerim diyen; başkası için yaşarmış.

Demiri demirle dövdüler; biri sıcak biri soğuktu. İnsanı insanla kırdılar; biri aç biri toktu!

Atalarım var benim, okyonus kadar sonsuz ve derin, içinde boğuIduğum.

Aradan uzun yıllar  geçmesine rağmen, haIa kırkı çıkmamış bir acısın içimde.

Yanlış Zamanlara kapıldım Seninle yanlış bir aşkı yaşadım seninle acıyı yazdın kalbime gittin sebepsizce lanet ediyorum Sana!!!

Sen sadece kalbimin değil acılarımıda kalbime yazansın sen beni benden alıp bir boşluğa atansın nefret ediyorum senden nefret ediyorum seni sevdiğim için acılı kalbimden..

BesmeIesiz sevdin gaIiba beni, çarpıImışsın sevgiIi. Yüreğin bir yana kaymış, şerefin bir yana!

Düş ettigim tek sey senin kadinin olmak, Seninle her sabah uyanmak, Seninle gune baslamak, Her gun senle gezmek ve mutlu bir hayat kurmak. Eger bu hayat bana bunlarin birisini degil yarisini bile

Sihirbaz değiIdik beIki ama çok şey kaybettik…

Kafam cam kırıkIarıyIa doIu doktor. Bu nedenIe beynimin her hareketinde, düşünceIerim acıyor anIıyor musun?

Yağmurdan kaçmak isteyip şemsiye bulamadığında, sığınma kalbime.. Benim yüreğime kar yağıyor artık, ‘Üşürsün’..

BesmeIesiz sevdin gaIiba beni, çarpıImışsın sevgiIi. Yüreğin bir yana kaymış, şerefin bir yana!

En uzun gecen yasımı tuttugun gun olacak sabahlara kadar aglıyacaksın pısman olacaksın ama elınde sana verdıgım kırmızı gulden baska hıc bır seyın olmıyacak

Sevmeye niyetliysen iyi düşünmelisin ağlamayı öğrenip gülmeyi bilmelisin aşk bir kumar gibidir çok dikkat etmelisin oynadığın zar değil duygularındır iyi bilmelisin!!

YaIanIarım var benim, denizIer kadar sonsuz ve derin, içinde boğuIduğum.

En uzun gecen yasımı tuttugun gun olacak sabahlara kadar aglıyacaksın pısman olacaksın ama elınde sana verdıgım kırmızı gulden baska hıc bır seyın olmıyacak

Biz bir kez ayrıIdık, ikincisi oImayacak. Ne o pişman oIacak, ne de ben bir daha öIeceğim.

Ucuz bir sevginin kurbanı olmuşum, geç farkettim fark ettiğimde kalbimi vermiştim sana insafsız! şimdi acılar içinde bıraktın beni yapayaLnız Vicdansız!

Dünü düşünüyorum dün geçti yarına umut varmı? gençliğede güvenmem ölenler hep ihtiyarmı !!

Gönüller birdir vucutlar ayri olsada yasananlar güzeldir mazide kalsada umrumda degil dünyalar yikilsada biz sevdigimizi unutmayiz o bizi unutsada

Acımı bilmez kimse, seviyorum seni acılarımın içinde, derdimi bilmez kimse ayılıktır içimdeki acı anlaşılmaz dışardan görünce

Eğer konuşabilseydik çok şey anlatırdım sana..

Varlığınla başlayan bir günün yokluğunla bitmesine alışamadım, aklımda olduğunun yarısı kadar yanımda olsaydın hiç sensiz kalmazdım!

Gerçekten yaşanan sözlerim bunlar kimse kaldıramaz içimdeki acıları bir gencin çığlıkları bunlar anlamaz sevmeyen anlamaz çekmeyen acıyla bir dünya var hayatımda nereye baksam onu görüyorum karşımda…

Hala bilmiyordun sevgilim ben sende bütün aşklarımı temize çektim. Anladığında yapacak tek şey kalmıştı sana, bütün kazananlar gibi terk ettin.

Sağ gösterip, sol vurmuyor bazen hayat. İkisini birden gösterip, kafa atıyor..

Nefretimi sana yazsam ne olucak sonunda yine acı çekecek seven kalbim seni seven kalbim acılar içinde kaybolacak sonunda senin hayatımda kaybolduğun gibi.

Kırdım Artık hayatımı bakamam geriye gururum ayaklarının önünde bi kagıt parçası oldu acıyla bıraktığın kalbim ise artik acıyı temizleyen bir paspas oldu hayatım sadece senin acılarını temizlemekle geçiyor lanet olsun!

Ben kimseyi öldürmedim, kendimden başka.

Ve ben kimseye zarar vermedim, içimdeki benden başka.
Ben sadece sevdim, senin bilmediğin bir dilde.
Oysa adı AŞK’tı! Alt yazıya bile çeviremedin yüreğinde

Kalbim bir avrupa ülkesi gibi, herzaman sonbahar, her zaman yağışlı, arada ziyarete gelen olduğu zaman, biraz güneş açıyoruz, fotoğraflarını çekiyorlar renkli sokaklarımın gözleri kamaşıyor, ziyaretleri bitince, yine yağmaya başlıyoruz, hava durumu sağnak yağmurlu..

Yara en çok avucunun içindeyse sana aittir! Sıkarsın avucunu, canın yanar..

Ama senden başka kimse bilmez neden acıdığını.

Beni sana bıraktılar bir gece yarısı; sen koskocaman bir şehirsin kalbimde öylesine kalabalık öylesine dolu. Kimi zaman deprem kimi zaman selsin, istesen ilkbahar getirirsin sen bir tanemsin. Duyguların çeşit bin türlü insan gibi her biriyle tanışmak istesem ömrüm yetmeyecek diye korkarım, seni sokak sokak gezsem bitirmekten korkarım. Koskoca şehirde yalnızım. Ya beni bende bul hiç kaybetme, ya da beni bırak kendi kendime kaybolup yok olayım