En Yeni Davetiye Mesajları

tarafından
8
En Yeni Davetiye Mesajları

En Yeni Davetiye Mesajları

Mutlulukları paylaşılmalı, Görüşünü benimsemiş, Dostlarımızı düğünümüzde, Yanımızda görmekten, Çok Mutluluk duyacağız.

Amacımız yuvalar kurmak, Gayemiz mutlu oImaktır, Dileğimiz, bu mutlu günümüzde, Sizlerle birlikte oImaktır.

Seviyoruz dedik ayrı kalmayalım Kuşlar gibi mutlu bir yuva kuralım Tüm dostlarımızı düğünümüze çağıralım Geleni başımızın üstünde Gelmeyeni gönlümüzde tutalım.saygılarla

Biz kenardan gidiyoruz yollar sizin olsun Biz pınardan içiyoruz göller sizin olsun Biz evIeniyoruz haberiniz hepinizin olsun Bizi seven tüm dostlar düğünümüze buyursun.

Sıkıcı sarıldık birbirimize hiç kimse vaz geçiremez bizi Sevgimizde deIice  evIiIik var Önümüzdeki günIerde sizIeride aramızda görmek giIeğiyIe saygılar…

Ayrılık değil Sivgi kavuşturdu Ellerimizi kalplerimiz geleceğe umutla bakıyoruz şimdi, Davetiyemiz hepinize evlilik bizlere şans versin.

Beraberliğimizi evliliğe götüren bu yolda mutluluğumuzu sizlerle paylaşmayı diliyoruz.

Gönülden birbirimizi seviyoruz Kalbimiz bir buna inanıyor. Bekarlığa veda edip bugün evleniyoruz Düğünümüze sizleri de bekliyoruz.

Biz sevdik kalbimiz tek olsun Bizim düğünümüz neşemiz olsun Buyurun dostlar hepinizin haberiniz olsun..

Senin yanında güzellik çok, çirkinlik yok, SeviImek var sevmemek yok, Aşk var sevgi var mutluluk var seninIe Bu gece Nikahımız var, SizIeride aramızda görmekten çok mutIuIuk duyarız.

Düğün törenimize gelmeniz bizleri onurlandıracaktır

Birlikteliğimizin sonsuza kadar sürmesi umudu ve dileği ile ortak yaşama adım attığımız bu günde sizlerle birlikte olmaktan büyük mutluluk duyacağız

Adını kalbime yazdım ,gözlerini gözlerime kazıdım, kimseyi görmez bu gözler senden başka.Seviyorum seni arbiden, Davetiyemiz bütün bizi tanıyanIara.

Beraberliğe adım attığımız bu çok güzel ve özel günümüzde, mutluluğumuzu sizinle paylaşmak bizleri onurlandıracaktır.

Fısılda bana söyle sevgini Sende buldun kendimi kabul oIdu dileğin mesut ve bahtiyar olalım meIeğim.

Bu hayat güneşi hiçbir zaman batmayacak Kalplerimiz birbirimize hep bağlı kalacak Buna yemin ettik hep böyle kalacak Bir yuva kuruyoruz hiç yıkılmayacak Sizleri de bekleriz bu hayattaki en mutlu günümüze.

Neşemiz gele dursun Dostlara haber olsun Düğünümüz var bugün bizi sevenler buyursun gelsin…

Sonbahar rüzgarları geçip gitmesin hayatımızdan, ilkbahar aylarında kalsın kalbimiz olmasın birbirimize yaIan,  seviyorum Seni ALLAH’ ım şahit buna inan, bir davetiyemde senin için geIdi güzeI insan

Karanlığı arkamızda bırakıp, gözlerindeki sevda güneşinin peşinden yürüdüğümüz bu günde, hepinizi aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Mutlu beraberliğimizin başlangıcında Sizlerle birlikte olmaktan Kivanç ve gurur duyarız

Bu mutlu günümüzü bizimle paylaşmanızdan mutluluk duyacağız.