En Yeni Regaip Kandil Kutlama Sözleri

tarafından
35
En Yeni Regaip Kandil Kutlama Sözleri

2017 En Yeni Regaip Kandil mesajları, En Güzel Regaip Kandil mesajları hadis, Anlamlı Regaip Kandil mesajları, Etkili Regaip Kandil mesajları enyenizozler.com da. Sizlerde bu en güzel, en yeni, dini, etkili Regaip Kandil mesajları‘nı sevdiklerinizle paylaşarak sevdiklerinizin Regaip Kandilini kutlayabilirsiniz.

En Güzel Regaip Kandil mesajları

♥ Allah’ın adıyla başladığınız her işinizde başarılar dilerim. Regaip kandiliniz mübarek olsun.

♥  Beş gece vardır ki onlarda yapılan dualar geri dönmez kabul olunur: Recep’in gecesi, Şaban’ın yarısında bulunan gece, Cuma gecesi, Ramazan ve Kurban bayramı #8217; HADİS

♥ Allah Teala Hazretleri Şaban ayının yarısında dünya semasına nüzul eder ve Kelb kabilesinin koyunlarının tüyünün adedinden daha çok sayıda günahı, o kadar çok sayıda insanı af ve mağfiret eder. HADİS

♥ Yükü sevgi, özü saygı, gücü barış, süsü hoşgörü olan mübarek Regaib Kandilinizi kutlarım ALLAH’a emanet olun. Güzel kandiller.

♥ Tüm Dualarınızın kabul olması dileğ Hayırlı kandiller.

♥ Mübarek aylara Selam Selam olsun Ey Regaib.

♥ Kardeşliğin daimi olduğu, sevgilerin birleştiği dostlukların hiç bitmediği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de sevgi dolu nice kandillere.

♥ Sofranız afiyetli, paranız bereketli, kararlarınız isabetli, yuvanız muhabbetli, kalbiniz merhametli, bedeniniz sıhhatli, yüzünüz mutlu, kandiliniz kutlu olsun.

♥ Semanın kapılarının açılıp rahmetin sağanak, sağanak yağdığı bu günde duşen damlaların sizi ailece sırıl sıklam etmesi dileğiyle.

Regip Kandil kutlama sözleri

Regip Kandil kutlama sözleri

♥ Ümit ederiz ki bu mübarek gece, zor günler geçirdiğimiz; fakat gelecek adına umutla dolu olduğumuz şu dönemlerde yeniden bir uyanışa vesile olur. kandiliniz mübarek

♥ Ayrıca Regaib Kandili Sözleri sayfamıza da bakmanızı öneririz.

♥ Regaib Kandili Mesajları, Regaib Kandili Mesajları Yeni, Regaib Kandili Mesajları Kısa, Regaib Kandili Mesajları Facebook, Regaib Kandili Mesajları Twitter, En Güzel Regaib Kandili Mesajları, Yeni Regaib Kandili Mesajları;

♥ Bugün ettiğiniz bütün dualar göklere yükselip, tek tek kabul olup üzerinize sağanak gibi yağsın inşallah. Regaip kandiliniz mübarek olsun.

♥ Yüreklerde kim bilir ne acılar, ne umutlar ve ne kırgın hayaller var. Rabbim hiçbirinizin umutlarını soldurmasın. Amin. Regaip kandiliniz mübarek olsun.

♥ Varlığı ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli Yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez. Dualarınızın Rabbin yüce katına iletilmisine vesile olan kandiliniz mübarek olsun.

♥ Size karanfilin sadakatini, sümbülün bağlılığını, menekşenin tevazusunu, lalenin gururunu, leyleğın saadetini versek, bize de dua eder misiniz? Kandiliniz mübarek

♥ Konsun yine pervazlara güvercinler, hu hulara karışsın aminler, mübarek akşamdır, gelin ey Fatihalar, Yasinler…. İyi Kandiller….

Regip Kandil mesajları 00

Regip Kandil mesajları 00

♥ Borçlarımızdan, ceza ve günahlarımızdan kurtulmak için bu gece dua Allah affeden ve bağışlayandır, unutmayalı Eller semaya kalkıp, yürekler bir atınca bu gece, gözler sevinç yaşlarıyla Kandiliniz mübarek, dualarınız kabul olsun?

♥ Bir kandil gülü savur sevdiklerine, size onlardan gülücükler getirsin öyle içten öyle samimi ol ki göz yaşlarını bile tebessüme çevirsin. Kandiliniz mübarek olsun.

♥ Regaib kandilin mübarek olsun. Allah sana sevdiklerinle beraber mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşamayı nasip etsin.

♥ Avuçların açıldığı, gözlerin yaşardığı, ilahi esintilerin kalpleri okşadığı, anın bir asra bedel olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle kandilinizi kutlarım.

♥ Allah’ın rahmeti, bereketi sizinle olsun, gönül güneşiniz hiç solmasın, yüzünüz aydın olsun, kabriniz nur dolsun, makamınız Firdevs, dualarınız kabul olsun. Kandiliniz kutlu

♥ Allah’ın aşkıyla yan bu gece, Mevlana gibi dön bu gece, secdeye varıp huzura erince, şu fakiride an bu gece. Hayırlı kandiller?