En Yeni Seni Seviyorum Mesajları

tarafından
12
En Yeni Seni Seviyorum Mesajları

En Yeni Seni Seviyorum Mesajları

Sana doğru bir kelebek uçurdum, dağları denizleri aştı seni buldu, yanağına ufacık bir öpücük kondurdu. Hissettin mi?

Sevgini göstereceksin söylemek yetmez. Sevgi gözlerinde olacak sözlerin yetmez. Seveceksin benim gibi ama kalbin yetmez!

Ne kara kışlar aşkımızı bitirecek kadar soğuk olacak nede yazlar aşkımızı eritecek kadar bunaltıcı olacak sakın unutma ben seninle 4 mevsim değil 1 ömür boyu varım. Seviyorum Seni Aşkım!

Seni denizdeki kumlar, gökteki yıldızlar, ormandaki ağaçlar, dünyadaki insanlar, okyanustaki sular, sahildeki martılar ve güneşin ışıklarından daha çok seviyorum. Birlikte daha güzel günlere.

Dün gece sen uyurken kızıla boyadım denizleri, uçurumdan attım sessizliği, haber saldım rüzgarlara, fısıldasınlar seni ne çok sevdiğimi ve özlediğimi.

İçinde öyle bir umut taşı ki onu senden kimse alamasın. Gözlerin hep gülsün. Onu da kalbinde öyle bir sakla ki gerçekten isteyen bulsun.

Mürekkepten denizler, kağıttan gemiler yaptım. Sonra ismini her yere yazdım. İsmini yazınca seni sevdiğimi sandın, ben seni sevmedim sana taptım!.

Aşk ne zaman biter biliyor musun? Bitti dediğinde yüreğin acıyorsa.

Güneşin buz tuttuğu yerde bir alev görürsen, bil ki o yalnız senin için yanan kalbimdir.

Saatler geçse de Acımasız, Seni unutturmuyor bana hiç bir dakika, odamda yalnızlığımı paylaşıyorum kalbimle, kalbim anlatıyor seni ben dinliyorum sevgiyi, Odamda Sessizliğin Müziği Kalbimde Sen Gözyaşlarımda resmin, Seviyorum Seni.

Güneşi seviyorum diyorsun güneş açınca gölgeye kaçıyorsun. Yağmuru seviyorum diyorsun yağmur yağınca şemsiyeni açıyorsun. Korkuyorum sevgilim çünkü beni de sevdiğini söylüyorsun!

Ağlamak çocuklara, affetmek ise Allah a mahsus. Beni bir gün aldatırsan çocuk değilim ağlamam, Allah değilim affetmem.

Kül olmuş ateş yanar mı? Buz tutmuş su akar mı? Bu gözler seni sevdi başkasına bakar mı?

Yağmurlu bir günde sana koşar gelirsem ıslak saçlarımı düzelt. Başımı omzuna yasla nemli dudaklarımı dudaklarına ansızın değdir. Masum ve üzgün bir çocuk gibi konuşursam. Anla sana muhtacım ver ellerini ellerime yalanda olsa Seni seviyorum de.

Mesafeler olsa da aramızda bu kalp atmaz senden başkasına sakın korkma bebeğim ben senin için bu dünyada varım beyaz meleğim Seviyorum Seni.

Seni ne kadar çok sevdiğimi anlatsam da kelimeler yetersiz kalır her güzelliğin sonunda, seni anlatamaz hiç bir güzellik seni anlatamaz kalbime ve ben seni yaşıyorum hayalinle Seviyorum Seni Biriciğim.

Kuyruklu yıldızlar vardır, dünyaya yetmiş yılda bir gelirler. İnsanlar onu hayatı boyunca belki bir kez görürler. Ben o yıldızı gördüm, o da sensin bir tanem?

Kızlar sevgiyi kalplerine, erkekler ise ceplerine koyar! benim ceplerim dolu sevgini bomboş olan kalbime yazıyorum

Gözlerin Nehir, Kirpiklerin Köprü Olsun. Ben Tam Üzerinden Geçerken İpler Kopsun, Düştüğüm O Yer Dudakların Olsun.

Düşünüyorum da; düşüncelerin en güzeli senin beni düşünüp düşünmediğini düşünürken, düşünüyor olmanı düşünmek galiba

Yalan bakışların sahte gülüşlerin arasında buldum seni. Her şeyi kaybetmeye değecek kadar sevdim seni çünkü sen sahte değilsin!

Bu gece kayarken yıldızlar gökyüzünden ve gözümden yaşlar süzülürken dilek tutmadım ilk defa sadece teşekkür ettim tanrıya bu gece yanımda olduğun için!!

Aşk bir eşkiyanın hayata itirazıdır susarsa çatışma konuşursa savaş yazarsa destan severse devrim olur tutku ben bir eşkiyayım ve sana aşığım

Seni Sevdiğimi Düşündükçe Ölmeyi Diliyorum Tanrıdan. Her Seferinde Kalbim Başka Bir İsyan Çıkarıyor. Elimde Olsa Kalbimi Yerinden Söker Ayaklarımla Çiğnerdim. Ama Elimde Değil Ne Seni Sevmemek Nede Kalbimi Söküp Çiğneye Bilmek. Yapabildiğim Tek Şey Seni Sevebilmek