Eşime Evlilik Yıldönümü Mesajları

tarafından
28
Eşime Evlilik Yıldönümü Mesajları

Eşime Evlilik Yıldönümü Mesajları en yeni Eşime Evlilik Yıldönümü Mesajları en güzel Eşime Evlilik Yıldönümü Mesajları ekledik.

Yeryüzündeki En Büyük MutLuLuk HuzurLu Bir EvLiLiktir. SeninLe HuzurLuyum Aşkım.. EvLiLik Yııdönümümüz Kutıu Oısun..

Yıllar Geçse De Aşkımız İlk Günkü Gibi. Yaşattığın Ve Yaşatacağın Tüm Mutluluklar İçin Binlerce Teşekkürler Hayatım. Evlilik Yıldönümümüz Kutlu Olsun. Seni Seviyorum.

Güneşin Buz Tuttuğu Yerde Bir Alev Görürsen Bil Ki O, Yalnız Ve Yalnız Senin İçin Yanan Kalbimdir. Evlilik Yıldönümümüz Kutlu Olsun, Seni Çok Seviyorum Birtanem..

Evlilik Birtanem Sɑdece Seninle ɑnlɑm Kɑzɑnıyor Evlilik Yıldönümümüz Kutlu Olsun.

Dünyanın en mükemmel bir eşsin sen. Birlikte geçireceğimiz daha nice evlilik yıldönümlerine  Canım.

Yarım Kalmış Şiirlerim Gibisin, Yaşanmamış Çocukluğumsun, Anılarımda Öylesine Eksiğim Sensiz Öylesine Sahipsiz. Sen Benim Hayat Arkadaşım En Kıymetli Hazinemsin.

Birleşen Ellerimiz Ve Kalplerimiz Birbirinden Hiç Ayrılmayacak. Evlilik Yıldönümümüz Kutlu Olsun Canım.

Beni Ben Yapan Senin Varlığın Birtanem. Hayatımda Olduğun İçin Sonsuz Teşekkürler. Seni Seviyorum. Evlilik Yıldönümümüz Kutlu Olsun.

Sen hayatımın en vazgeçilmez Canı, Sen yolunda savaşlar verdiğim sevdam, Sen beklediğim, Sen özlediğim, Sen gizlediğim… Hayatımın anlamı sonsuza kadar birlikte olmak dileğiyle Evlilik Yıldönümümüz Kutlu Olsun

Zorlu olan  bu yoIda her şeyi birIikte, sevgiyi içtenIikIe payIaşmak ve daha nice EvIiIik YıIdönümIeri KutIamak diIeği iIe.

Yɑşɑmımɑ kɑttığın her yeni güzellik için sonsuz teşekkürler. İyi ki Evlenmişiz Kɑrıcığım

Sevgi iki bedende yaşayan tek ruhtan oluşur. Ruhum Evlilik Yıldönümümüz Kutlu olsun. Seni seviyorum.

Seninle Düğünümüz yıIIar önceydi.. İIk günkü heyecan, neşe ve mutIuIuk haIa gözIerinde tütüyor Bir ömür boyu senin o gözIerinde huzur buImak tek diIeğim. Nice mutIu yıIIarda birIikte oImak diIeğiyIe.. Evlilik Yıldönümümüzü Kutluyorum….

Canım sen güneş gibi gönlüme doğdun ya, sen hep benim yanı başımda oldun ya ben daha ne isterim. seni çok seviyorum EVLİLİK YILDÖNÜMÜMÜZÜ KUTLUYORUM….