Etkileyici Güzel Sözler

tarafından
44
Etkileyici Güzel Sözler

Etkileyici güzel sözler 2018 yazımızda anlamlı ve etkileyici güzel sözler, sevgiliye gönderebileceğiniz etkileyici güzel sözler ve etkileyici güzel yazılar bulabilirsiniz.

Susmaya başladıkça büyüdüğümü, büyümeye başladıkça sustuğumu fark ediyorum. Aşk aslında kapana kısılmakmış, kapanın merkezi de dünyaymış.

Seni sevmeyi en büyük günaha eşitliyorum. Ortaya çıkan sonucun vebali kıldan ince olan boynumadır.

Eğer ne aradığını bilmiyorsan, karşına çıkan her şey sana doğruymuş gibi gelebilir. Gerçek aşkı bulanlar, ne aradığını çok önceden bilen kişilerdir.

Şu parçalanmış kalbimin her bir zerresini birleştirebileceğim eşsiz bir hayale sahibim. Hayallerimin senin gözlerinde canlandığına atıyor kalbim.

Kanatlarım düşeli çok oluyor gövdemden; ben yine de uçuruma aşık olmaktan vazgeçmeyeceğim. Düşersem kaderim, yaşarsam mucizem olsun diye.

Etkileyici Güzel Sözler

Senin varlığına ellerimle değil yüreğimle sarılıyorum. Gönlümün en sevdiğim tarafında yalnızca sen varsın.

Her şeyin bir sebebi vardır; her ayrılığın, her hüznün, her düşüşün, her ölümün… Her şeyin bir sonucu vardır; sebebi ne olursa olsun kalbinin yolunu bulmayı başarır.

Uzak diyarlarda pusulasız bir gezgin gibi geziyorum. Yukarıda güneş, önümde yol, arkamda geçmiş, altımda toprak var. Hiçliğin ortasında kaybetmeye yüz tutmuş aklım, bir de o aklımın merkezinde bana güç veren varlığın var.

Elimi kalbime koyduğumda hissettiğim bütün ritimlerin sebebi olarak sana her frekansımla, her tonumla aşığım.

Bir okyanus olur yokluğun, girdaplarında yolumu kaybettiğim. Bir orman olur varlığın, yoğun bitki örtüsünde yalnızca seni seçebildiğim.

Senin sevmenin bütün mevsimlerini içtenlikle yaşıyorum. Seninle birlikte geçen her saniyenin cennetten kopan bir zaman dilimi olduğunu biliyorum.

Uykuya dalmadan önce fotoğraflarını seyrederim hep. Eğer uykuda ölürsem aklıma yerleşen son poz sana ait olsun diye.

Seni nasıl sevdiğimi anlatabileceğim kelime dağarcığım olmamasına karşın, bütün kelimeleri toplayıp bir gökkuşağı demeti olarak sana sunabilirim.

Ben düşmeyi seçmedim! Her zaman ileriye doğru sıçramaya ve atlamaya karar verdim. Şimdi verdiğim bu kararın sonucunu, geleceğin armağanı olan yüreğinde yaşıyorum.

İlk görüşte aşık olmak sadece bir başlangıçtır. Önemli olan her görüşte defalarca aşık olabilmektedir.

Aşkın bulutsuzluk özleminde hangi yağmura duacı olmalı? Eğer gözlerimin görüş açısındaysa gözlerin, bulutsuz bir yağmurun altındaki ıslanmamışlığımızı bile sevebiliriz.

Edebiyatımın iyi olmasının tek nedeni, senin bana şiir oluşundur sevgilim.

Etkileyici güzel sözler yazımızın sonuna geldik daha fazlası için güzel sözler sitemizdeki aşk sözleri yazılarımıza göz atabilirsiniz.