Günaydın Hayırlı Cumalar Mesajları- Resimli

tarafından
121
Günaydın Hayırlı Cumalar Mesajları- Resimli

18.09.2015 yılının en yeni Günaydın cumanız mübarek olsun mesajları, hayırlı sabahlar Cumanız mübarek olsun mesajları, yepyeni cuma sözleri ve resimli günaydın cuma mesajlarını enyenisozler.com sayfamızdan yayılıyoruz.  Bu mübarek günün hürmetine dualarınız ve ibadetleriniz kabul, hata ve günahlarınız affolsun, hayırlı Sabahlar hayırlı cumalar Arkadaşlar….

Günaydın Hayırlı Cumalar  Sözleri

Günaydın. Hayırlı sabahlar. Cumanız mübarek oldun. Allahım rahmeti bereketi, peygambeimiz (s.a.v) in şefaati hep üzerimize olsun.

Günaydın Bir duam var Söyleyemesem de Rabbim okur içimi El açamasam da O görür beni Sağlık,Huzur,Nur,Dua ve Allah’ın adı ile hayırlı cumalar…

Rabbim sen kalbi kırıkların sığınağı, yolda kalmışların yoldaşı, sen yalnızlığıma arkadaş olan ve tüm gönüllerin dert ortağısın. Beni benden uzağa at, senden uzağa atma. cumanız mübarek olsun.

Önce yollar uzanır hakka yürümek için, tomurcuklar güller açar onu görmek için, dua eden biri var senin için. sen de dua et ALLAH için. Cuman mübarek, günün hayırlı olsun.

Sıkıntılar misafirdir, gelir ve gider. Önemli olan gönderenin hatırına misafire sabretmektir. Gününüz aydın, cumanız mübarek olsun…

enyeni cuma mesajları

enyeni cuma mesajları

Günler bize dostların güzelliğiyle, geceler onların dualarıyla mübarek oluyor. Umudumuz dostların hediyesi, duamızsa sizlerin sevgisi. Cumanız mübarek, olsun, hayırlı sabahlar..

Huzur ve güven içinde yenen kuru bir ekmek, endişe içinde yenen baldan daha tatldır. Namus içinde yaşanan bir çadır, ahlaksızlığın hüküm sürdüğü bir köşkte yaşamktan daha değerlidir.Gününüz hayırlı, Cumanız Mübarek Olsun..

enyeni hayırl cuma sabahı mesajları 01

enyeni hayırl cuma sabahı mesajları 01

İki dua vardır ki, reddedilmez; o dua edenlerle Allah arasında bir perde yoktur; Biri, zulüm gören kişinin duası öbürü de mü’minin kardeşine gıyabında ettiği dua. Hayırlı cumalar, dualarınızı eksik etmeyin..

Gülün güzeli baharda çicek verendir. İnsanın güzeli, umulmadık anda selam gönderendir. Gül kadar özel insana selam olsun, cumanız mübarek olsun.

Dualarınızda şu garip dostunuzu da unutmamanız dileğiyle cumanız mübarek olsun arkadaşlar…

Günaydın Hayırlı Cumalar Masajları Resimli