Güzel Hazır Mesajlar

tarafından
33
Güzel Hazır Mesajlar

Bu Güzel Sayfamızda 2019 yılına girerken hazırladığımız güzel hazır mesajlar bulacaksınız. Günümüzde her zamaz gerek duyduğumuz kısa mesajlar, kısa sözler ve hazır mesajlar bu sayfada yer aklmaktadır, umarızki güzel mesajlar sayfamızı çok beğenirsiniz. 

Hayatta üç arkadaş vardır,biri ekmek gibidir har zaman ararsın ,biri ilaç gibidir gerektiğinde ararsın,biride mikrop gibidir o gelir seni bulur.


Güneşim ol ısıt ama yakma, yağmurum ol ama ıslatma,  rüzgarım ol sar ama savurma, sevildiğin kadar sev ama sensiz bırakma

İçme Aşk Şarabından Acıdır Aman Dikkat et Kızın Babası Hocadır,

Biriciğim Sevgilim, Seni özledim, Seni isterim, Sen benim Sevdiğim Dilberim ben hayatı Bir Senin için Yaşamayı istedim..

Güzel Hazır Mesajlar
Güzel Hazır Mesajlar

Berrak bir gönüIden kirIi su akmaz, güzeI bir ruhtan kötü söz çıkmaz. Hayatta her şey ters gidiyorsa, beIki sen ters yoIa girmişsindir.

Karıncaya sormuşIar nereye gidiyorsun diye sevdigimin yanına demiş uIaşamassınki demişIer oIsun yinede yoIunda öIürüm demiş

Güzel Kısa Mesajlar

Bir tatlı aşk gülüşü özledi gözlerim, Ve sen hangi alemde hangi düşlerde isen gel, Çünkü gülüşünü çok özledim…

Hayatımın geri kalanını seninle geçirmeme izin verir misin?..

Sevgilim sana bağlandım, sana tutuldum, seni seviyorum, kalbim senin adınla atıyor, her şeyim oldun gözbebeğim

Askım Bir Tiyatro Dediler Herkeze Bir Rol Verdileren Zoru Bana Nasipmis Once Sev Sonra Unut Dediler Bense Rolumu Iyi Oynayamadim Sevdim Ama Unutamadim!

Seviyorum sevmenin acı verdiğini; her sevenin sevilmediğini bile bile ! ama yinede bir umut taşıyorum belki SEVEN SEVİLİR diye !!!

Resimli Kısa Mesajlar

Bu güzel sayfamızdaki güzel hazır mesajlar yazımızın sonuna geldik, bir diğer Güzel Sözler İçin Kotegorimize Göz Atmalısınız..