Etkili Damar sozler

en etkili damar sozler, Hayata Karşı Damar Sözler , en yeni ayrılık sozler ve anlamlı sozleri enyenisozler.com sitesi olarak hazırladık. Bu hayatta bazı insanlar duygularının arkasına o kadar saklanıyor ki profesyonelce; aşk’ta amator kalan hep biz oluyoruz. Yanlış insana emanet edildiğini fark edildiğin an, teker teker intihar ediyor duygular ve sonrada sevilecek insanı sevemiyoruz. İşte  bu tür insanlara cevap vermek amacıyla en yeni, en etkili, duygusal, damar sozler facebook ve acı sozler whatsapp gibi sosyal medya üzerinden göndererek  onların taşlaşmış kalplerine inat olsun….

Not : enyenisozler.com sitemizin yeni içerikleriyle ve sizlerden gelen anlamlı söz, duygusal sözler ve özlü sözleri yayınlamaya karar verdik  bizleri takip etmeye devam edin….sevgi ve saygılarımla.

En Yeni Damar Sozler

♥ Sen kalbimde en büyük hasar olarak kaldın. Artık bu kalbin, En güzel çarpıntılarından mahrum bırakıldın….. 

♥ Bir gün o deliller gibi ağlattığın  o kişiye göz yaşına muhtaç kalacağın günlere az kaldı unutma!.. 

♥  Bilmediğin tek şey ne biliyormusun?  Senden başkasını nasıl sevecek olmam. Senden başkası nasıl sevilir bilmiyorum. Nasıl koklanır bilmiyorum. Konu sen olunca işin içinden çıkamıyorum işte…

♥ Beş dakika sarılsa boynuma bir ömür boyu yanında kalacağım ama haberi yok……

♥  Yerin seni çektiği kadar ağırsın Kanatların çırpındığı kadar hafif.. Kalbinin attığı kadar canlısın Gözlerinin uzağı gördüğü kadar genç… Sevdiklerin kadar iyisin Nefret ettiklerin kadar kötü.. Ne renk olursa olsun kaşın gözün Karşındakinin gördüğüdür rengin.. Yaşadıklarını kar sayma: Yaşadığın kadar yakınsın sonuna;

♥  Sende Yalan Oldun Gözümde,Sen Aslında Yalancıydın Özünde,Hep Bekledim gelirsin diye günün birinde,Sadece Kötü Haberin geldi, imzayı Attığın gece!!!

Bu gece seni ölesiye özledim

Bu gece seni ölesiye özledim

♥ Kime Ağlar Kime Yanarım?Sensiz Kalmışım Ne Yapayım?Bir Sen Vardın beni Hayata Bağlayan,Seni Kopardın beni Acımadan Hayattan!!!

♥  Kaybolan neşemi şarkıda, sazda, Bulmayı denedim, sensiz olmadı, Felekten bir gece çalıp biraz da, Gülmeyi denedim, sensiz olmadı.Cemal Safi

♥ İçimde acıdan ırmaklar çağlar;Gözlerim yaş dolu, gönlüm kan ağlar.Tatlı hatıralar, sıcak sevdalarHakikatsiz rüya oldu, duydun mu?           

♥  Duygularım darmadağın anlayamazsın bendeki kalp sende olsa taşıyamazsın..

Hz. Yusuf (a.s) Sözleri

Hz. Yusuf (a.s) Sözleri

♥  ben bütün hüzünleri denemişim kendimdecanımla besliyorum şu hüznün kuşlarınıbir bir denemişim bütün kelimeleriyeni sözler buldum seni görmeyeli 

DAMAR SÖZLER

♥  Ellerim titredi veda ederken Yalvarıp ‘dur gitme’ diyesim geldi Sen gittin karardı gözümde dünya O anda orada ölesim geldi!

♥  Ne güzel ellerin var incecik Ne güzel saçların var sapsarı Anlasana o yalansız gözleri O kirpikleri, o dudakları Düşündükçe baştanbaşa özlem kesiliyorum

♥  Geceleyin bir ses böler uykumu,İçim ürpermeyle dolar: -Nerdesin?Arıyorum yıllar var ki ben onu,Aşıkıyım beni çağıran bu sesin.

yalnızlık mesajları 00

yalnızlık mesajları 00

♥  Yarınlarımı Sana Yazmışken,Şimdi Siliyorum Gözyaşlarımla Sana Alışmışken,Bir Bıçak gibi Kestin Sevgimi Sana Bağlanmışken,Şimdi Resmine Bakar Ağlarım, Sne Beni Bitirdin ya ben Ona Yanarım!

♥  Kimine Sevadyı Öğrettik,Kimine Aşkı Gösterdik,Kimine Delikanlı Sözü verdik,Senin Gibi Sözümüzden Geçmedik!

♥ Sensin gökten gelen oklara hedef;Oyası ateşle işlenen gergef.Çekme üç beş günlük dünyaya esef!Dayan kalbim üç beş nefes kadarcık! 

 Ağlamak Unutmak kadar kolaydır inan Sevin ağlayabiliyorsan Sevin ağlıyorsan Gül ağlayabiliyorum diye Gül ağlıyorum ağlıyorum diye Sana bir şey yapamam Ağlayamıyorsan 

 

Konuya benzer diğer yazılar...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir