Sevgiliye En yeni Bayram Mesajları

Bu özel günde en çok değer verdiğimiz, bizim için  çok özel olanları elbette unutmayız, Sevgiliye yepyeni bayram mesajları, Sevgiliye en güzel bayrama sözleri, en Romantik Bayram kutlama mesajları, Sevgiliye Resimli bayram tebrikleri ve sevgiliye bayram sözlerini sayfamızda bir arada topladık, Bu anlamlı günde onların gönüllerini almak ve sevgilerini kazanmak dileğiyle, Bayramınız kutlu sevginiz daim olsun..

 Sevgiliye en Güzel Bayram Kutlama Sözleri

Bayramın Getireceği Bütün Güzellikler ve vereceği huzur hayatında bir ömür boyu daim olsun Bayramın Kutlu olsun Sevgilim..

Mutluluğun Kalıcı, Sevgin Yapıcı, Ömrün Uzun Olsun, Bayramın Kutlu Olsun Sevgilim…

Benim ömrümde ırmaklar vardır sularında hayallerimi yüzdürdüğüm, benim ömrümde sevdiklerim vardır bayramlar ayrı geçince üzüldüğüm.Benim ömrümde sen varsın Ramazan Bayramın mübarek olsun Aşkım.

Aşkım Sema kapılarının açık olduğu bugünde heybende tohum tohum dua menekşeleri saçman temennisiyle hayırlı bayramlar dilerim.

İslamın nurlu güneşi kalbine dolsun, makamın cennet hz. Muhammed komşun olsun, günlerin mutluluk, gönlün saadetle dolsun bayramın mubarek olsun Sevgilim.

Bayramın kutlu yüreğin umutlu, umutların atlı, sevdan kanatlı, mutluluğumuz katlı, sofranmız tatlı, mekânımız tahtlı, ömrün bahtlı olsun Sevgilim..

Her tomurcuk yeni bir gülün, her gül yeni bir baharın, her bayram yeni rahmetlerin habercisidir. Mutlu, huzurlu, sağlıklı nice bayramlara.

Her bayram sabahı gökyüzünde yıldızlı kandiller yanar ve inan bütün gönülleri aydınlatırlar. Bayramın kutlu olsun, neşe ve umutlarınız beyaz olsun.

sevgiliye bayram mesajları

Bayramın kutlu günlerin çok mutlu olsun Sevgilim

Yeni elbiseler, yeni umutlar yeni heyecan ve gülücüklerle hoş geldin bayram. Bana ve tüm sevdiklerime hoşgeldin. Bayramın kutlu olsun sevgilim.

Sevgilim bugün ve bütün bayramlar beraber olmak umudu ile ramazan Bayramın kutlu olsun bir Tanem.

Sevgi pınarında koşarcasına mutlu bir bayram geçirmen dileğimle,  Ramazan Bayramın kutlu olsun aşkım.

Aşkım bugünde hayatımdasın bugünde kalbimdesin bayramın kutlu olsun seni çok seviyorum.

Seni seviyorum birtanem bayramın mübarek olsun birlikte nice güzel bayramlar geçirmemiz temennisiyle İyi bayramlar Aşkım..

 Sevgiliye Ramazan Bayram Sözleri Resimli

Konuya benzer diğer yazılar...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir