Hayırlı Akşam Mesajları -Resimli

tarafından
94
Hayırlı Akşam Mesajları -Resimli

Değerli Kardeşlerim öncelikle;Mutlu, huzurlu ve güzel bir akşam geçirmeniz temennisiyle hayırlı akşamlar.sizler için enyenisozler.com sayfamızda en yeni hayırlı akşam mesajları, mutlu akşam mesajları ve en güzel iyi akşam mesajlarını yayınlıyoruz. sizlerde sevdiklerinizin akşamlarını sosyal medya üzerinden kutlamanız için en güzel mutlu akşam mesajları ve resimli mesajları gönderebilirsiniz…

Hayırlı Akşam Sözleri

İslam’ın nurlu güneşi kalbine dolsun, makamın cennet Hz. Muhammed komşun olsun, günlerin mutluluk, gönlün saadetle dolsun. Hayırlı Akşamlar dileklerimle.

Hayatımsın ve ben sadece seni yaşayabilirim.. seni yaşadığım her gün için.. yanağına bir buse gönderiyorum.. huzurla uyu bitanem.. iyi akşamlar.. seni seviyorum.

Kɑlbiniz duɑylɑ olsun, gönlünüz huzurlu olsun, yüreğiniz sevgiyle dolsun, akşamınız hɑyır, sɑbɑhınız nur dolsun. Hɑyırlı Akşamlar..

Akşam olur gözlerim yine seni arar sevgili, uykusuzluk değil bendeki sana olan hasretimdir aslında bir bakış.iyi akşamlar

Yüreğinde batan bir güneş gibi olmuşum meğerse, anlamsız bakışlarından bunu anlamalıyım günün kararır hayatım akşamın karanlık gölgelerine teslim eder kendisini hayırlı akşamalar..

Canım arkadaşım akşamın hayırlı olup güzel geçmesi dileğiyle yorulmuşsundur.

Rüyaların en güzeli seninle birlikte adımlar atmaktır, işte bu akşamın senin için en iyi zaman olduğunu bilmelisin haydi durma yapmak istediklerini yap.

Yeni bir gün ile birlikte geceleri tanıyabilirsin. Süresi bitmeden önce bunu yaparken kendine gelirsin.

Akşam güneşi sadece sevenlerin üzerine vururmuş bunlardan biriside sen olmalısın şuan güneşin son ışıkları üzerinde bulunuyor.

Güzellikler ile birlikte yalnız kalmaktansa akşam soğuğunda yalnız olmayı dilerdim seninle.

Hayırlı Akşamlar Mesajları Resimli