Komik Yılbaşı Mesajları – 2017

tarafından
14
Komik Yılbaşı Mesajları – 2017
En yeni yeniyıl mesajları komik,2017 yılbaşı mesajları komik, esprili yılbaşı mesajları ve etkileyici yılbaşı mesajlarını enyenisozler.com sitesi olarak bir arada topladık. Sizlerde Bu yılbaşında Sevdiklerinize ve arkadaşalrınıza geyik olsun diye bu en komik, geyik, bol bol kahkaha attıracağınız yeni yılbaşı mesajlarını facebook, whatsapp ve instagram hesabınızdan paylaşabilirsiniz. gece gündüz ders çalış karnen 5 olsun, sevgiline bu yılbaşı pırlanta al şok olsun. Şeker gibi tatlı, Masal gibi güzel, Pembe diziler kadar şaşalı bir yıl diliyorum 2017 yılınız kutlu ve mutlu olsun…

Etkili Yılbaşı Mesajları Çok Komik

♥ Bulutsuz gökyüzü senin olsun demiştim; ümitlerin solmasın, tükenmesin diye. Yeni yılda hiç ümitsiz kalmaman ve hayallerine kavuşman dileğiyle.. İyi yıllar
♥ Bir yılı daha tüketmenin hüznü yerine, bir yıldan daha kurtulmuş olmanın sevincini yaşamayı tercih ediyoruz. Nediyelim, gelen gideni aratmasın! İyi seneler.
♥ Sevgi bestesinin tınılarını tüm insanların yüreğinde hissedeceği, hüzünlerinizin dostluklarla silineceği, ümitlerinizin hiç bitmeyeceği, sağlık, mutluluk ve başarı dolu bir yılı sevdiklerinizle birlikte geçirmeniz dileğiyle. Yeni yıl size sağlık, mutluluk, başarı ve bol kazanç getirsin! Neşe dolu bir yıl geçirin!
sevgiliye yılbaşı mesajları 1

sevgiliye yılbaşı mesajları 1

♥ Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice yıllara!
♥  Yeni bir yıla girerken sevgi ve barış diliyorum. Savaşların, acıların ve felaketlerin, geçip giden koca bir yıl gibi geride kalması umuduyla.. Nice Yıllara!
♥ 2017 yılı öyle bir yıl olsun ki, 2016 yılının tüm olumsuzluklarını bize unuttutabilsin.. İsteklerimizin gerçekleşeceği bir yıl dileğiyle..
♥ Bulutsuz gökyüzü senin olsun demiştim; ümitlerin solmasın, tükenmesin diye. Yeni yılda hiç ümitsiz kalmaman ve hayallerine kavuşman dileğiyle.. İyi yıllar!

♥ Yeni yilin kellere saç, hastasına ilaç, züğürte para, sivacıya mala, işsize iş, dişsize diş, olmyana çocuk, üşüyene gocuk, colaya buz, yemeğe tuz, nazar değmişe hoca, evde kalmışa koca, dirdirciya akıl,onu çekene sabır, vermesini diler mutlu yıllar dileriz.

♥  Kim bu dünyada yaparsa yılbaşını baştacı , aman dikkat öteki dünyada girer g..üne süsLediği çam ağacı

♥ Sevgilinle öpüş mutlu olsun, bira iç köpüklü olsun, gece taksime git kızlar senin olsun, gece gündüz öğlen ders çalış karnenin hepsi 5 olsun, sevgiline pırlanta al şok olsun Laf olsun torba dolsun, 2016′in kutlu olsun, bunu herkese yollamayan top olsun

♥ Kim bu dünyada yaparsa yılbaşını baştacı , mazaLLah öteki dünyada götürür süsLediği çam ağacı

♥ Minareden atlarım yeni yılını kutlarım

♥ Dertlerin pipin kadar ufak, sevinçlerin popon kadar büyük olsun, noel baba dtüne koysun, yeni yılın kutlu olsun

♥ Hadi iyisin 1 seneyi daha eline yüzüne bulaştırmadan bitirdin, mutlu yıllar

♥ Yeni yılın cüzdanına para, kalbine aşk, hayatına düzen getirmesi dileğiyle

♥ Şeker gibi tatlı, masal gibi güzel bir yıl diliyorum

♥ 2016′ye elveda, 2017′e merhaba Hoşgeldin yeni yıl, boş gittin geçen yıl

♥ 2017 de noel baba arabayı yenilemiş yenisi 50 geyik (az yakıyor)

♥  31 aralıkda kinder sürpriz aldım içinden dansöz çıktı..

♥ Yeni yılın cüzdanına para, kalbine aşk, hayatına düzen getirmesi dileğiyle

♥ Şeker gibi tatlı, masal gibi güzel bir yıl diliyorum

♥ 2016′ye elveda, 2017′ya merhaba Hoşgeldin yeni yıl, boş gittin geçen yıl

♥ Yeni yılını kutlarım, noel babayı şutlarım

yılbaşı mesajları 2016

yılbaşı mesajları 2016

♥ Bu sene hangi ünlünün filmini seyredecez iddialar açıldı.

♥ Mutluluk bankasının sevgi şubesinde, 2017 no’lu hesabınıza, 365 gün daha yatırılmıştır. Mutlu bir şekilde harcamanız dileğiyle.. MUTLU YILLAR…

Yeni yıl umut olsun
Yürekler bulut olsun
Her sene sağlık, mutluluk
Hep bizimle olsun