Resimli Facebook Günaydın Sözleri

tarafından
26
Resimli Facebook Günaydın Sözleri

Sosyal medyada en fazla takip edilen oldukça hoş günaydın mesajları ve günaydın sözleri facebook sizlerin hizmetindedir. Facebook ve Instagram da takip sayısını arttıracak nitelikte günaydın demek için süslü cümleler olmasını istediğiniz an her an yanınızda olmasını istediğiniz özel sözler bildirilmiştir. Kısa yada uzun olan sevgi sözcüklü anlamlı en güzel mesajlar sizlerin hizmetindedir.

”Güzelliğin gibi gününde aydın olsun günaydın aşkım sana günaydın sadece sana.”

”Sensiz uyanmak istemez bedenim, sensiz nefes almak istemez hücrelerim ve sensiz yaşayamaz bu serserin, günaydın sevgilim..”

”Her güzel şey mutlu biter ama sen bende hiç bitmeyeceksin bir tanem günaydın…”

”Sensiz her uyandığım sabah ölüm gibi gelir bana, hayalin gelince gözlerime o zaman cenneti yaşarım sensizliğimde günaydın sevgilim günüm aydın seninle..”

”Bir sabah da gözümü açtığımda aklımda değil de yanımda olsan. Günaydın aşkım…”

”24 saatlik ömrü olan; bir kelebek olsam sabah kalktığında sana günaydın deyip can vermek isterdim bir tanem.!”

”Bu sabah tutamasamda elini, sabahın erken saatlerinde göremesemde güzel gözlerini, seviyorum seni sensiz olmaz unutma bu kelimelerimi, günaydın sevgilim :)”

”Güneşin karanlığa veda ettiği şu saatlerde beni düşünen biricik aşkıma günaydınlar..”

Resimli Facebook Günaydın Sözleri

”Günaydın hayatımın anlamı günaydın içimin sönmeyen ateşi günaydın baş tacım. Günaydın güzeller güzelim.”

”Yeni bir güne seninle başlamak için her günümü senin hayalinle geçiriyorum ki, her sabah sana günaydın bir tanem diyebileyim.”

”Günaydın diyorum seninle uyandığım sabaha, gece seninleydim gittim türlü diyara.!!”

”Bir güneş gibisin sen gözlerimde, geceleri rüyam olursun girersin düşlerime, hayatı buldum gözlerinde, günaydın sevgilim, günümüz aydın olur birlikte..”

”Sen benim yıldızımsın, güneşim olduğun gibi, sen benim bitmeyen günlerimsin tıpkı bugün olduğu gibi, günaydın sevgilim günaydın benim en güzel günüm.”

”İnsanın uyanıp ta ilk baktığı telefonsa ya saate bakmıştır ya da yüreğinde yer etmiş birinin ona günaydın demesini arzulamıştır. Günaydın.”

”Rüyalarımın sahibi sensin, uykumdan uyanınca adın yankılanır odamda, sabah güneşi usulca doğarken, bu mesajı yolluyorum sana günaydın hayatımın anlamı.”

”Geceleri uzaklara dalar gider gözlerim. Her şeyden çok sana olan özlemim. Bu sabah sırf senin için açıldı gözlerim. Günaydın benim her şeyim.”

”Güzelliğin gibi gününde aydın olsun günaydın aşkım sana günaydın sadece sana…”

”Güneşin doğduğu yer gözlerin gibi umut verici, gözlerine her baktığımda umutlarım yeşeriyor seninle birtanem günaydın..”

”Bir rüya gördüm içinde sen varsın, rüyaların içinde hiç bitmeyecek rüyamsın sevgilim günaydın meleğim…”

”Uyanır uyanmaz gelirsin aklıma, bir güneşe bakarım birde duvardaki bana gülen fotoğrafına, benim için en güzel gün seninle uyadığım günlerdir sevgilim, günaydın sana.”

”Her günüme adını yazdım güneşim de sen olsun yıldızım da sensin sevgilim günaydınlar.”