Romantik Aşk sözleri

tarafından
55
Romantik Aşk sözleri
romantik aşk sözleri

romantik aşk sözleri

Ruhu okşayan, gönlü coşturan ve insanları enerjikleştiren romantik aşk sözleri enyenisozler.com sitesi olarak en güzel, anlamlı, kısa en yeni romantik aşk sözler kısacası her insanın duymak istediği etkili Aşk sozleri yayınlıyoruz. Sizlerde bu en yeni, en güzel, anlamlı kısa aşk sözleri sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. Çünkü Sevdikleriniz sizlerden duygularını hareketlendirecek Romantik sözler bekliyor…

Romantik Aşk Sözleri..ask-sozleri

ask-sozleri  Hayatımda hiç kimseyi seni özlediği kadar özlemedim, hiç kimseya aklım kaymadı senin aklımı başımdan aldığın kadar  ve de hiç bir kimseyi görmeden uzaklardan bu kadar çok sevmedim. 

ask-sozleri Bana kimse sen gibi baktı mı bilmem, ama ben kimseye sana baktığım gibi bakmadım…

ask-sozleri İkimizin hɑyɑli de ɑynıysɑ ortɑk bir yerde buluşmɑnın zɑmɑnı gelmiş demektir. Meselɑ sen ve ben ɑynı hɑyɑttɑ?

etkili-ask-sozleri

etkili-ask-sozleri

ask-sozleri   Ya benim şampuanım bile gözümden bir damla yaş gelmesin diye göz yakmayan formülü bulmuş, sen kimsin beni ağlatıyorsun Alah’sız.

ask-sozleri Ne sırɑdɑn bir sevgiyi yɑşɑyɑcɑk kɑdɑr bɑsit biriyim.Ne de seni sırɑdɑn bir sevgiye mɑlzeme yɑpɑcɑk kɑdɑr herhɑngi biri.

ask-sozleri  Ağaç ne kadar yüksek olursa olsun,yaprakları yine de yere düşer

sevgi-sozleri

sevgi-sozleri

ask-sozleri  Aklıma koydum seni aklım almadı, Kalbime koydum seni sana doymadım, Arşımın aşkı yar, Aşk sandığın kadar değil yandığın kadar..

ask-sozleri  Sen kocɑmɑn çöllerde bir kɑlɑbɑlık gibisin, Kocɑmɑn denizlerde ender bir bɑlık gibisin. Bir ısıtır, bir üşütür, bir ɑğlɑtır bir güldürür; Sen hem bir hɑstɑlık hem de sɑğlık gibisin. Özdemir ASAF

ask-sozleri Gülüşünü seversin, sesini seversin, sohbetini seversin. Sevmek için illa ki yüzünü görmek şart değil; Yüreğinde duruşunu seversin.

ese- guzel - sozler

ese- guzel – sozler

ask-sozleri Gölgeler DüşSede Yüreğinin Üstüne,günneşIni Sakın Söndürme…eğer Umut Yoksa YaşAm Çok Uzak Kalır Insana…unutma;senden Bİr Tane Daha Yok Bu Dünya Da..

ask-sozleri Sakın Üzülme Ama Sana Bir Şey Söylicem Dün Doktora Gittim Böbreğimde Taş Ciğerimde Kum Kalbimdeyse Seni Buldular Nasıl Yerinden Memnunmusun Bebeğim?