Seni Seviyorum Sözleri

tarafından
80
Seni Seviyorum Sözleri

Seni Seviyorum sözleri,  seni seviyorum çünkü sözleri,  Seni Seviyorum, Çünkü Güzelliğine melekler bile imreniyorlar sana aşkım. Senin tarafından Sevilme fikri bile bir insanı hayatı boyunca mutlu edebilecek kadar güzel aşkım. Sizlerde bu en yeni, en güzel romantik kalbi okşayan aşk sözlerini ve seni seviyorum sözlerini enyenisozler.com  sitemizde hazırladık. Sizlerde bu en yeni romantik aşk ve seni seviyorum sözlerini sevdiklerinize facebook ve ye whatsapp tan göndererek sevdiğinizin kalbini ve gönlünü okşamış olacaksınız. Bu sayfamızda yayınlanmasını istediğiniz güzel sözler sevgiliye güzel mesajlar varsa veya sizlerde yayınlanmasını istediğiniz sözleri bize yorum bölümünden yazarsanız bizler o sözleri yayınlayabiliriz.

Seni Seviyorum mesajları

♥Seni Seviyorum, Çünkü; Bu siyah beyaz dünyada tek renk sensin, Bir ressamın fırçasından çıkmış gibi. Ama alalade bir renk değil, Gökkuşağının her tonunu gölgede bırakan bir renk..

♥  Seni Seviyorum, Çünkü;Her sabah kalktığımda yaşamak için tek nedenim, sen varsın fakat seni sevmek için binlerce nedenim var..

♥Seni Seviyorum, Çünkü; Bu soğuk günde içimi ısıtan bir esinti gibisin  sen, hafiften esiyorsun, iliklerime işleyerek …
Sonra da kaybolup gidiyorsun, daha nereden geldiğini Anlayamadan …

♥ Seni Seviyorum, Çünkü; Seni Sevmekten başka bir şey gelmiyor içimden O kadar doğal ki bu duygu ruhumun derinliklerinde,Sanki doğduğumdan beri var, Sadece ortaya çıkmak için seni bekliyordu ..

♥ Seni Seviyorum, Çünkü; Sensiz bir yaşamı artık düşünemiyorum ben, Sensiz bu kuru dünyada yaşamaktansa,  ölümün soğuk nefesini öpmeyi bir daha hiç seni görmemektense hayata arkamı dönmeyi tercih ederim …

♥ Seni Seviyorum, Çünkü; Ne zaman bir aşk şiiri duysam, mısralardan sen akıyorsun ne zaman eski bir şarkı gelse kulağıma,Gitar telleri arasından süzülen notalar, seni getiriyor bana …

♥ Seni Seviyorum, Çünkü; Sen hep benimlesin, Gözümü kapatmam yeterli seni görmem için ..

♥ Seni Seviyorum, Çünkü; Gözlerinin içinde binlerce yıldız,Gecenin karanlığını delip geçiyor, Bana bakarken kendimi yıldızlara tepeden bakıyor gibi hissediyorum .

♥ Seni Seviyorum, Çünkü; Benliğim sana ait Sen onu buruşturup çöpe de atabilirsin, Kalbine yakın bir yere de koyabilirsin Tanrım !!! O kalbine yakın bir yerde olmak istiyorum

♥ Seni Seviyorum, Çünkü; Sen sensin, Ama sen beni ben olduğum için seviyor musun Onu kim bilir …

♥   Seni Seviyorum, Çünkü; Seni Sevmeyi Seviyorum,  Seni koklamayı seviyorum, Sana dokunmayı seviyorum

♥  Seni Seviyorum, Çünkü; Saçların ellerimin arasından kayıp giderken, Dünyada cenneti bulmuş gibiyim Bir an elimde tutuyorum o cenneti  bir an sonra belki de tamamen ellerimden kayıp gidecek ..

♥ Seni Seviyorum, Çünkü; İçimde bir umut var, bu kişi  belki kalbine koyarsın Kim bilir belki yanına da alırsın boynuma sarılırsın bir tanem..

♥ Seni Seviyorum, Çünkü; Seni anlatmak için mısralar yetmiyor düşünüyorum bir kış gecesi bunu yazarken, Acaba kaç şair senin güzelliğini anlatmak için binlerce mısra yazdı. 

♥  Seni Seviyorum, Çünkü;Allah çiçekleri yaratırken seni de onlarla beraber yaratmış, Papatyadan güzel, Zambaktan asil, Manolyadan tatlı, Gülden daha güzel kokulusun Aşkım