Yeni Ramazan Bayramı Sözleri

tarafından
27
Yeni Ramazan Bayramı Sözleri

Ramazan Bayramı Sözleri en güzel Ramazan Bayramı Sözleri en yeni Ramazan Bayramı Sözleri en iyi Ramazan Bayramı Sözleri sitemize sizler için ekledik.

Bir kuçak dua, bir kucak sevgi, sıcak bir mesaj, kapatır mesafeıeri birıeştirir gönülleri kaıbiniz nur, haneniz huzur doısun,ramazan bayramınız mübarek oısun….

En anlamlı ve  anıları birlikte paylaşmak dileği ile en güzel anıları ve hatıraları bu bayramda tazelemek dileği ile mübarek ramazan bayramınızı kutlarız.

Uncarla esen seher yeli, en güneşli günler, en parlak gecedir bayramlar. yüreklerde bir esinti ve barış paylaşımına en sıcak ‘merhabadır’ bayramlar. ramazan bayramınız kutlu, her şey gönlünüzce olsun..

Mübarek ramazan bayramı sana ve ailene bol mutluluk bol huzur ve refah bir hayat getirsin, bu bayramın güzelliğini ve bereketini evine getirsin kalbine iman nefesine güç versin. ramazan bayramınız mübarek olsun..

Ramazan ayında birıikte aynı sofrada yer alamasakta bayramda yanınızda oıacağız allah nasip ederse  ramazan bayramınız mübarek oısun.

Ramazan Bayramı Sözleri

Mübarek ramazan bayramınızı tebrik eder hayırlara vesile olmasını dileriz. bu hayırlı günde dualarınız kabul olsun.

Kainatın yaratıcısı ve alemlerin rabbi yüce allah’a sonsuz şükürler olsun! ramazan bayramı bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun gönüller huzurla dolsun ramazan bayramınız kutlu olsun…

Hep bir arada olsun , birlikte sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, Ramazan Bayramınız kutlu olsun!  Allah tüm inananlara nice huzurlu, bereketli bayramlar nasip etsin.

Varlığı sonsuz olan, acıması bol sahibi, adaletli yüce allah kendisine dua edenleri geri çevirmez. dualarınızın rabbin yüce katına iletilmesine vesile olan ramazan bayramınız mübarek olsun.

Ramazan Bayramı sözleri

Ramazan Bayramı sözleri

Sevgi söze dolarsa dua olur, dua allah’a ulaşırsa nur olur, aynı yolda birleşen dualarımızın nur’a dönüşüp rabbimize ulaşması dileği ile ramazan bayramın kutlu olsun …

Ramazan bayramınız kutlu, yuregınız umutlu, umutlarınız atlı, sevdanız kanatlı, mutlulugunuz katlı, sofranız tatlı, mekânınız tahtlı, omrunuz bahtlı, yuvanız bereketlı olsun… damagınızı, ruhunuzu ve cevrenızı tadlandıran, gercekten guzel ve bereketlı bır ramazan bayramı dılerız.

Gönüller vardır sevgiyi yaşatmak için, Öyle insanlar vardır ki dostluğu paylaşmak için ve Böyle Güzel bayramlar vardır sevgi ile kucaklaşmak için.Ramazan Bayramınız kutlu olsun.

Ramazan Bayramı’nın milletimizin birliğine, ezilenlerin kurtuluşuna, insanlığın huzur, barış ve hidayetine vesile olmasını dileriz.Ramazan Bayramınız kutlu olsun…

Bir cennet temennisi,  bir huzur beklentisi ,bir gözyaşı serpintisi ve bağışlanmış olabilmenin dileğiyle ramazan  bayramınız mübarek olsun.

Bayramların en güzel anıları sadece bugün değil her gün size güzel bir anı olsun! Ramazan Bayramınız Mübarek Olsun!

Bayramların en güzeli ve hayırlısını diliyorum size ramazan bayaramınız mübarek olsun…..

Güzel sevgiler nefeslere dolarsa güzel dualar olur, dua ise yüce allah’a gider nur olur, gökyüzünde buluşan dualarımızın nurlanması ümidiyle ramazan bayramınızı kutlarım..

Mübarek ramazan bayramı tüm ulusumuza kutlu olsun. allah tüm inananlara nice huzurlu, bereketli bayramlar nasip etsin. bugün sevinç günü, kederleri bir yana bırakıp mutlu olalım. ramazan bayramını doya doya kutlayalım

Benim hayatımda ırmaklar vardır sularında hayallerimi yüzdürdüğüm, benim hayatımda sevdiklerim vardır bayramlar ayrı geçince üzüldüğüm.Ramazan Bayramın mübarek olsun.

İslamın nurlu güneşi kalbine dolsun, makamın cennette  hz. muhammed komşun olsun, günlerin mutluluk, gönlün saadetle dolsun bayramın mubarek olsun.

Yazın eski ramazan sofralarında yeniden görüşmek dileği ile 11 ayın sultanı ramazan ayınızın size güzellikler ve bereketler getirmesini ve bayramda mutluluklar içinde geçirmenizi diliyorum.

Bır ramazan bayramı daha geldı. Bu bayramın oncelıkle mılletımıze, ıslam alemıne ve de ınsanlıga hayırlar getırmesını yuce allah’tan niyaz ediyorum. Kardeslıgın dogdugu, sevgılerın bırlestıgı, belkı durgun, belkı yorgun, yıne de mutlu, yıne de umutlu, yıne de sevgı dolu nıce RAMAZAN BAYRAMLARINA…..

Dostluğu, sevgiyi ve geleceği… aşımızı, ekmeğimizi, soframızı… hüznümüzü, acımızı, yalnızlığımızı paylaştığımız; birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz mübarek ramazan bayramınızı tebrik eder, mutluluklar dilerim.

Ramazan Bayramı Mesajları

Ramazan Bayramı Mesajları

Mutluluk ve ozlemle beklenen kutsal ramazan bayramı geldı, hosgeldın. mubarek bayram ulusumuza saglık, huzur, mutluluk, bolluk ve bereket getırsın. hayırlı bayramlar dılegıyle canlarıma

Tüm gönüller sevinç dolsun, umutlar gercek olsun, acılar unutulsun, dualarınız kabul ve ramazan bayramınız mübarek olsun.

Bugün günlerden en güzeli, kederleri bir yana bırakıp mutlu olalım. Ramazan Bayramını doya doya yaşayalım. Hayırlı bayramlar!

Ramazan Bayramı Sözleri – Mesajları

Her şeye kadir olan yüce allah, bizleri, doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın! hayırlı ve bereketli ramazan bayramları dileğiyle.

Bir avuç dua, bir kucak sevgi, sıcak bir mesaj kapatır mesafeleri, birleştirir gönülleri, bir sıcak gülümseme, bir ufak hediye daha da yaklaştırır bizi birbirimize ramazan bayramın kutlu olsun

Varlığı ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli Yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez. Dualarınızın Rabbin yüce katına iletilmesine vesile olan Ramazan Bayramınız mübarek olsun.

Bir bayram gülüşü savur semaya, öyle içten öyle samimi, akıttığın gözyaşlarını bile tebessüme çevirsin. yüreğine damla damla umut, sevdiklerin hep yanında olsun, yüzün ve gülün hiç solmasın. kurban bayramın kutlu olsun…

Böyle bayramlar, dargınlıkların unutulduğu, insanların birbiriyle barıştığı, kardeşçe birbirleriyle kucaklaştığı günlerdir. Bayramlar, milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulandığı bir toplumda millet olma şuurunun oluştuğu, kuvvetlendiği günlerdir. Sevgiyle  nice bayramlar geçirmek dileğiyle…Bayramınız Kutlu Olsun

Bayramlar, ınsanlar arasındakı karsılıklı sevgı ve saygının sağlamlaştığı gunlerdır. Bayramlar, ınsanların bırbırlerıyle olan dargınlıklarını unuttukları, barıstıkları, kardesce kucaklastıkları gunlerdır. Ramazan Bayramınız Kutlu Olsun

Kalpler bir olsun bu mübarek ramazan ayında  düşünceıerimiz tek fikir oısun allah ın yoıunda, hayırıara vesiıe oısun razaman bayramınız mübarek oısun canım dostıarıma.

Bayramlar, insanlar arasındaki karşılıklı sevgi ve saygının perçinlendiği günlerdir. Bayramlar, insanların birbirleriyle olan dargınlıklarını unuttukları, barıştıkları, kardeşçe kucaklaştıkları günlerdir. Bayramlar,milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulanıp sergilendiği, bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği, kuvvetlendiği günlerdir. Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, Bayramınız kutlu olsun!

Bu güzel bayram gününde, kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi bağışlayıcı ve acıyıcı yüce Allah tüm dualarınızı kabul etsin. Ramazan Bayramınız mübarek olsun.

En iyi bayram gülüşünü savur göklere, eski zamanlardan gülücükler getirsin, öyle içten öyle samimi, gözyaşlarını bile tebessüme çevirsin. Ramazan Bayramınız mübarek olsun.

Kalpler vardır sevgiyi yaşatmak için, insanlar vardır dostluğu paylaşmak için ve bayramlar vardır sevgi ile kucaklaşmak için. Ramazan Bayramınız kutlu olsun. Saygılar.

Tüm yürekler sevinç dolsun, umutlar gercek olsun, acılar unutulsun, dualarınız kabul ve Ramazan Bayramınız mübarek olsun.

Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir Bayram diliyoruz. Büyüklerimizin ellerinden küçüklerimizin gözlerinden öpüyoruz. Ramazan Bayramınız mübarek olsun.

Her ilkbaharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi, bu bayramın da sana ve ailene mutluluk ve neşe getirmesi dileğimle. Ramazan Bayramı’nız mübarek olsun.

Ramazan bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun. Varlığı ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli Yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez. Dualarınızın Rabbin yüce katına iletilmesine vesile olan Ramazan Bayramı’nız mübarek olsun.

ramazan-bayrami-resimli-mesajlari

ramazan-bayrami-resimli-mesajlari

Bayramlar berekettir, umuttur, özlemdir. Yarınlar niyettir ve duaların kabül olsun, sevdiklerin hep seninle olsun Ramazan Bayramınız mübarek olsun.

Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice bayramlara. Mutlu bayramlar!

Ramazan Bayramı Mesajları

Benim ömrümde ırmaklar vardır sularında hayallerimi yüzdürdüğüm, benim ömrümde sevdiklerim vardır bayramlar ayrı geçince üzüldüğüm. Ramazan Bayramınız mübarek olsun.

Sevgi söze dolarsa dua olur, dua Allah’a ulaşırsa nur olur, aynı yolda birleşen dualarımızın nur’a dönüşüp Rabbimize ulaşması dileği ile Ramazan Bayramınız mübarek olsun.

Gecenin güzel yüzü yüreğine dokunsun, kabuslar senden uzakta melekler başucunda olsun, güneş öyle bir geceye doğsun ki, duaların kabul ve Ramazan Bayramın mübarek olsun!

Bizim hayatımızda nehirler vardır, köpüklerinde umutlarımızı yüzdürdüğümüz ve bizim ömrümüzde güzel insanlar vardır, görünmeyince ölesiye özlediğimiz Ramazan Bayramın mübarek olsun!

Kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi yüce Allah’a sonsuz şükürler olsun! Ramazan Bayramı bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun

Varlığı ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli Yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez. Dualarınızın Rabbin yüce katına iletilmesine vesile olan Kurban Bayramınız mübarek olsun. Bayramlar berekettir, umuttur, özlemdir. Yarınlar niyettir. Kestiğiniz kurban ve dualarınız kabul olsun, sevdikleriniz hep sizinle olsun.. Ramazan Bayramın mübarek olsun!